Kezdőoldal » Utazás » Európa » Debrecenből indulva melyik...

Debrecenből indulva melyik városba érdemes vonattal elutazni 1 napra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni, megnézni egy nap alatt?


Én - a helyedben - vagy Nyíregyházára az állatkertbe mennék, vagy Tokajba, vagy a Hortobágyra.

2019. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább felülnék az első Milánóba tartó fapadosra. Olcsóbb mintha vonatoznál és azért érdekesebb is mint bármelyik lepattant magyar nagyváros.
2019. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ja - így teljesen igaza van az előttem szólónak!

Debrecenből már nagyon sok és érdekes város elérhető Münchentől Tel-Avivig, Moszkvától Barcelonáig de Párizs, London, Dortmund, Basel stb. is simán elérhető. És valóban nagyon olcsón lehet jegyet venni - ha az ember tudja hogy mikor, és hogy kell. (a sógoromék pl. rendszeresen járnak Milánóba meccsre, de most pl. Barcelonába mennek)

2019. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Abban nem vagyok biztos, hogy Debrecenből is van egynapos fapados lehetőség.
2019. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Debrecenből nem jársz meg egy nap alatt fapadossal semmit, úgyhogy az kilőve. Mivel sok értelme nincs 2-3 óránál többet utazni egy iránybn, én legfeljebb belföldön vagy a Partiumban, esetleg Kárpátalján nezelődnék. Nagyon tartalmas programot lehet összerakni a Zemplénben vagy Tokaj-Hegyaljàn, Miskolc-Lillafüred tájékán, a Tisza-tónál, Kecskemét és Szeged tájèkán, a fővárosban, de szóba jöhet még Munkács (több átszállással sajnos), Nagyvárad, Temesvár, Arad, esetleg még talán Kolozsvár is, de utóbbiban tévedhetek.
2019. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tapasztalt utazó, ezért nem szeretnék egyelőre külföldi utazást tervezni. Autó lehetőségem nincs, ezért gondoltam a vonatra. A látnivalókat illetően nyitott vagyok mindenre, köszi az eddigi válaszokat.
2019. jan. 28. 07:33
 7/8 D. Brasco ***** válasza:

Eindhovenbe kb 15000-ert van fapados retur jegy ha ügyesen vasarolsz!

De ha külföld kilőve akkor kb 50-60km-es körzeten belül érdemes nézelödnöd ha nem akarod hogy az egesz nap utazassal teljen.....viszont ettől még a tisza is messzebb esik,így Nyíregyházán kívül tényleg semmi mas választás nem marad!mondjuk ott is kb a sóstói zoo-t van értelme meglátogatni,mást nem fog tudni nyújtani a hely!

2019. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Londonba minden nap van min egy oda-vissza járat Debrecenből.


A Tisza-tó nagyon jó!

A Hortobágy-Halastavi kisvasút (majd tavasszal) egyedüli élményt ad!!!

Ilyen időben Hajdúszoboszló.

Vagy felülsz az egyes villamosra és az Aquaticum, a Termál kitölti az egész napodat...

2019. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!