Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan járok jobban ha a...

Hogyan járok jobban ha a Népligetből indulok Németország- (Lüneburgba) busszal vagy pedig vonattal ugyan ide?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyagilag valószínűleg a busszal jársz jobban, vonattal viszont a valószínűleg több átszállás ellenére is jóval kényelmesebb az út.
2019. jan. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy anyagilag hogyan jársz jobban, azt nem lehet megmondani, mert nem tudni mikor utazol és mikor foglalnád le a jegyeket. Általában buszon, vonaton és repülőn is folyamatosan változhatnak az árak.


A legegyszerűbb egyébként Hamburgba elrepülni az Eurowingssel, a reptérről bemész a főpályaudvarra helyi közlekedéssel, onnan meg megy vonat Lüneburgba. Ha mindenképp busszal vagy vonattal mennél, akkor is Hamburgot kell megcélozni, de készülj legalább 12 óra utazásra, illetve prágai átszállásra, ami busznál mindenképp van, vonatnál esetleges.

2019. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 30. 07:12
 4/4 mi lenne válasza:
nem tudom, neked mit jelent a - jobban--. anyagilag, kényelem, idő ?előttem már fölvázolták a tömegközlekedés lehetőségét.én a telekocsit szoktam igénybe venni,különböző okok miatt. cipekedés, néha több félóra várakozás a csatlakozásra, stb.ezt a linket tudom ajánlani: [link]
2019. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!