Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti mennyiért szoktatok nyaralá...

Ti mennyiért szoktatok nyaralást foglalni tengerparton?

Figyelt kérdés

Helyszín: Horvátország, kisebb sziget/város, de népszerű, van központ, viszonylag közel strand

- régebbi fajta balatoni nyaraló stílusú, felszereltségű, de egyáltalán nem rossz

- 7 éjszaka

- fejenként 50 ezer főszezonban (4-en megyünk)

Ez soknak/kevésnek számít?


2019. jan. 29. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. 7000 Ft/fő/ éjszaka ár. Gondolom 2 db kétágyas szoba. Ha tényleg közel a strand és a központ, akkor szerintem jó árat fogtatok ki. Jó, hogy korán foglaltatok, amikor még lehet válogatni a szabad helyek között.
2019. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A víz közvetlen van, kiépített strand kb. fél km
2019. jan. 29. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz. Fél km, 7-8 perc séta. Ha nem forgalmas út mellett kell menni akkor kényelmes távolság. Ha közelebb, a nem kiépített részen is be lehet menni a vízbe, az még jobb. Ott valószínűleg kevesebben vannak.
2019. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Országfüggő, Horvátországban ez tök oké, Kambodzsában a privát medencés bungalóm is olcsóbb volt, Tokióban meg egy széket sem lehet ennyiért bérelni egy éjszakára.


Annak, aki szereti Horvátországot, szerintem simán jó, személy szerint évek óta elég rossz ár/érték arányú helynek tartom (főleg Dubrovnik és környéke röhej).

2019. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok.

10-12 ezer/nap fölött én nem veszem ki, apartmannál nem sokat számít hogy hányan vagytok

2019. jan. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fejenként 50 az csak a szállás? Mert az baromi sok. Spanyolországban tengerparti apartman megúszható 4 főnek fejenként 20 alatt egy hétre.
2019. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ennél olcsóbbat nem találtunk partközelben, pedig hetek óta lessük a szállásokat és csak egyre kevesebb lett a szabad hely.
2019. jan. 30. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Tavaly 6700ft/fő/éjszaka árban foglaltunk, az éven sikerült 4800ft/fő/éj. Modern, csodás kilátással a tengerre.
2019. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utazás előtt pár nappal jó olcsón ki lehet fogni, nekem tavaly sikerült majdnem féláron.

De ez rizikós..

2019. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hol találtok ilyen gyöngyszemeket? :D
2019. jan. 30. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!