Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában olcsó diákszállás...

Angliában olcsó diákszállás lehetőségek érdekelnének. A kint töltött idő alatt dolgozni is szeretnék, és arra is kíváncsi lennék, hogy ez hogy valósulhat meg, itt arra gondolok, hogy milyen papírok kellenek ehhez és hol találhatnék diákmunkát?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
amennyire én tudom, ott nincsenek kollégiumok, csak bentlakásos iskolák. az egyetemisták lakást vagy szobát bérelnek, amihez állami támogatást igényelhetnek. de lehet rosszul tudom
2019. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz diákmunka alatt?
2019. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen vannak kollégiumok, de nem feltétlen értem hogy te egyetemre jössz ki és kollégiumba akarsz költözni vagy hogy diák munkára jössz ki és lakhatást keresel? Kollégiumokba kell az hogy diák legyél. Hova szeretnél jönni? Londonba van vagy 200 egy hétre máshol gondolom olcsóbb. Keress rá hogy student accommodation in... Mindennek van itt online Web oldala szinte



1es annyi a különbség hogy itt van olyan ami nem kifelyezetten az iskola tulajdona de csak diákok mehetnek ilyen privát kollégium szerűségek. Viszont néhány egyetemnek van sajátja is. Viszont ez az egyetem csak, középsulinak valóban nincs kollégiuma csak bennt lakásos van.

2019. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 értem köszönöm!
2019. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, diákmunkára szeretnék kimenni és lakhatást keresek ehhez. Lehetőleg Angliában. Emellett a fő oka az utazásomnak a nyelvtanulás lenne. Szeretnék mindent minél olcsóbban megoldani.
2019. febr. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!