Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki velencei...

Volt már valaki velencei karneválon? Ha igen, írjatok véleményt róla, hogy milyen, hogyan kell elképzelni.

Figyelt kérdés
Jelmezekről, be e kell öltözni valami ruhában, időjárásról stb..?
2019. febr. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell beöltözött, de a szokasosnàl is több helyen és több pénzért lehet maszkokat venni. A tömeg óriási, de az élmény is az, ha bírod a tülekedést és a zsebmetszőket. Az időjárás változékony.
2019. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Én a helyedben kihagynam!Ktt amugy is mindig olyan tömeg van hogy mozdulni sem lehet nyilvan a karnevál idejére ezt emeld négyzetre,zárójelben a köbön!Es azert szerintem nem egy tul nagy program hogy maskarába öltözött emberek mászkálnak az utcan!
2019. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én voltam úgy 10 éve, soha többet. Nagyon hideg időt fogtunk ki, a szálláson csak fagyoskodtunk. A városban a tömeg óriási volt, csak sodortak magukkal, kb. annyi az élmény, hogy megállsz egy-egy jelmezessel fényképezkedni. A színpadokhoz közel jutni esélytelen, ha szerencséd van, és kijutsz a vízpartra, látsz jelmezeseket gondolában.

Emellett az árak ilyenkor elég horrorisztikusak.

2019. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. 15-20-szor jártam már Velencében, mert számomra egyszerűen gyönyörű és megunhatatlan.

Természetesen bármilyen jelmezt magadra vehetsz, de persze nem kötelező.

A helyiek igen komoly és méreg drága kézimunka jelmezekben pompáznak, és -szinte- bármelyikükkel készíthetsz közös fotót is.

Természetesen sokan lesznek, hiszen a világ műveltebbik fele kíváncsi Velencére és a karneválra is. (Nem úgy mint az itteni gyíkos fanyalgók.)

A "magas árakkal" meg nem kell törődnie annak, aki amúgy sem venne semmit.

A pizzaszelet meg a kapucsínó az pont annyiba kerül mint máskor.


De győződj meg a saját szemeddel arról, hogy érdemes-e odamenni:

[link]

2019. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk meg kozepsuli alatt, 2x is. Meseszep volt.

Buszos utazas keretein belul voltunk es a szallasunk Lido Di Jesoloban volt, nem volt melegviz a hotelban es kint is ropkodtek a minuszok de bent Velenceben a karneval valami felejthetetlen.

Masik alkalommal szinten Jesoloban de az idojaras kellemesebb volt es volt melegviz is.


Mi se vettunk semmit csak capuccinot meg pizzat :D azt meg a diak zsebpenzbol is siman kibirtuk.

Ja, meg befizettunk egy hajos utra, vmi szigetre vittek at ahol az uvegfuvast neztuk meg es meg egy arcfestesre is futotta.


Voltunk vagy 5-en, egyikunk sem oltozott be.

2019. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!