Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire veszélyes mostanság...

Mennyire veszélyes mostanság Ukrajna, a Fekete-tenger észki partja?

Figyelt kérdés

Motoros túrát tervezek, és tudom, hogy itt-ott háborús övezet van. Érdemes lenne inkább Moszkva - Minszk fele hazajönni?


Ilyesmi lenne az útvonal körvonala:

[link]



2019. febr. 5. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen nálad sok sok sok kis címletű euro es dollár azok is szétszedve elrejtve a szerelésedbe.
2019. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván, ezt tudom, épp ezért nem ez volt a kérdésem :)
2019. febr. 5. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Donyeck és Luhanszk megye keleti részen fegyveres konfliktusok vannak, továbbá rendkívüli állapot van érvényben a fekete-tengeri partvidék nagy részén, ami nem jelent közvetlen veszélyt ugyan, de elég kellenetlen helyzetekbe lehet beleszaladni.
2019. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! utánanézek pontosan, aztán majd meglátjuk. Augusztusban mennénk, addig rendeződhetnek vajon a dolgok arrafele?
2019. febr. 5. 11:50
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
92%
Tekintve hogy évek óta megy a cirkusz arra fele,valahogy nem gondolnám hogy augusztusra fog megoldodninez a helyzet!
2019. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ettől tartok én is. Lehet mégis inkább Moszkva - Minszk lesz végül, de mindenképp tájékozódni fogunk Konzuli Szolgálatnál vagy egyéb hivatalos forrásból. KÖszi a válaszokat!
2019. febr. 5. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A Krímből nem fognak beengedni Ukrajnába az ukránok, mert tiltott határátlépésnek minősítik, ha Oroszországból a Kercsi-szoroson át mész a Krímre.
2019. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!