Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország kisgyerekkel,...

Horvátország kisgyerekkel, hova érdemes?

Figyelt kérdés

3 ès 1 éves gyerekekkel tervezünk Horvátországba nyaralni az idén, a helyszín kiválasztásához kérnék segítséget.

Elég sok cikket, írást találtam a neten arról, hogy hol vannak homokos strandok, amiket kisgyerekkel ajánlanak, pl.Medulin,Nin stb. Egy bajom van ezekkel a helyekkel, mindenhol írják, hogy ezek a helyek tömöttek, rengetegen vannak..na és mi ezt nagyon nem szeretjük. A másik, hogy attól függetlenül, hogy gyerekekkel megyünk szeretnénk azért valamennyit mászkàlni is, nem csak strandolni.

Tehát olyan helyet keresünk ahol van a környéken látnivaló, szép a város, de nincs tömeg. A gyerekek miatt jó lenne, ha van lassabban mélyülő part, ha homokos az még jobb, de az se baj, ha nem.

Örülök ha minél többet írtok. Köszönöm


2019. febr. 7. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Ès miért nem Olaszolrszág? Ott mindenhol homokos part van ilyen picikkel sokkal egyszerübb a strandolás.
2019. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi a gyerekekkel Zadar - ban vagy a külvárosi részében szoktunk megszállni. Onnan elérhető közelségben van több jó strand is. Pl. Nin, Zaton és sok látnivaló is van a környéken. A gyerekeknek a meleg víz a megfelelő ami Horvátországban igen ritka. Mi konkrétan minden hol fáztunk a vízben csak a fent említett strandokon nem és Omis - ban. Sajnos a megtelt táblát július - augusztus között ki lehetne tenni, így tömeg mindenhol van.
2019. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
0%

Mi van itt,hogy a héten mindenki a horvátokmál keresi a lassan mélyülő homokos partot??!

Erre az olasz adria való!

A horvatoknal ezek a homokos partok(amiknek a bő fele mesterseges) gyakorlatilag majustol szeptemberig rogyasig vannak emberekkel!

Rab szigeten van Lopar nevű falunak még homokos strandja,de nehogy azt hidd hogy ott nem lesz senki!Főleg miutan aki erre a szigetre érkezik az csak e miatt jön!

2019. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az utazási irodák összes ajánlatát és azokat húzd ki a listádról, mert itt tömegnyomor van.
2019. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi gyakran járunk Horvátországba, és pár éve rátaláltunk egy közvetlenül vízparti apartmanházra, ahol hosszú, lassan mélyülő, gyerekbarát, (apró kavicsos) strand van.

(Nem a legolcsóbb de igényes, nincsen nagy tömeg a strandon és csak kb. tíz méterre van a tengertől.)

Ha kell az elérhetősége, akkor privátban megadhatom.

2019. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én Vir környékét ajánlom.

A Sapavac nevű része gyönyörű, homokos. Ezek szabadstrandok nagy részt.

Maga Vir nem kipusztult de nincsenek is örült sokan (inkább a partok de azok sem vészesek). Itt egy részletesebb lista a látnivalókról:

[link]


Nekem személy szerint a legkellemesebb nyaralásom itt volt. Az emberek nagyon kedvesek voltak és rengeteg magyar is jár Virbe. A partok gyönyörűek voltak. Egyetlen negatívum volt, hogy a víz nem kifejezten jó (hasmenést okoz) ásványvízet érdemes vinni a boltokban jóval drágább, mint itthon.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom, fantasztikus hely.

2019. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vir sziget a legrosszabb Horvátországi hely ahol eddig jártam. Én nem ajánlom, kisgyerekkel pedig pláne. De ha szeretnél egy kis hasmenést, mert a víz nem iható. Sok magyarnak van itt apartmanja, mert olcsón hozzá lehetett jutni, ivóvíz és csatornázás hiánya miatt.
2019. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pont úgy van, ahogyan az utolsó írta.

A Vir az igénytelen magyarok törzshelye akik ott azt hiszik, hogy ilyen a tengerpart.

2019. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mibden hely ami Magyarországon már ismert, közismert kerülendő.
2019. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ren-D válasza:
Attól függ mikor. Júlistól pl. tele van Lopar de ha Június elején esetleg Augusztus utolsó hetébe jöttök alig lesz valaki.
2019. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!