Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az átlag (mobiltelefon)...

Milyen az átlag (mobiltelefon) térerő Oroszország nyugati részén?

Figyelt kérdés

Szentpétervár - Moszkva -Szaratov tengelyen kb.


Tervem szerint veszek egy orosz internet SIM-et, amivel reményeim szerint folyamatosan lehetne netem.


Vagy valaki felajánlott kölcsönbe egy műholdas telefont, de azt fel kell kredittel tölteni asszem.



2019. febr. 10. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Városi területeken jó a lefedettség, települések között legfeljebb a fontosabb korridorokon. A műholdas tuti jobb lefedettsèget biztosít, de igen drága. Az orosz SIM ezzel szemben filléres dolog.
2019. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyasmi kéne végső soron, ami pár óránként küld egy koordinátát ismerősöknek, hogy hol vagyok épp, ha valami baj lenne. Biztos vagyok benne, hogy van ilyen mobilos app, de ahhoz kell térerő. A műholdas teló alapból tud ilyet, úgyhogy lehet az lesz végül. Köszi a választ!
2019. febr. 10. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!