Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Malagában honnan béreljek autót?

Sziasztok! Az a helyzet adódott, hogy a nyáron néhány ismerősömmel Malagába készülünk. Eszünkbe jutott, hogy a város környékét is érdemes lehet felfedezni, mert sok szép hely van arrafelé is, ehhez viszont szeretnénk egy kocsit bérelni. Ahogy nézegettem a neten, a nagyobb cégek (Sixt, Europcar, Budget, stb...) mind legalább 21 éves korhoz kötik a bérlést, viszont én (az egyetlen jogsis a csapatban) csak 20 éves vagyok.

A kérdésem, hogy ismertek-e olyan megbízható céget, ahol nem probléma az életkor, és az autóra kötött nagyobb biztosítási csomag fejében ki lehet váltani a kauciót?

Előre is köszönöm mindenkinek! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Malaga, Spanyolország, autó autóbérlés, kaució, életkor, nyaralás, sixt, europcar, Viber

febr. 11. 12:30  Privát üzenet  

A válaszok
21 alatt nem kaptok, de szerencsére jól kiépített a tömegközlekedés. A vonat gyors kényelmes gyakran jár, a buszokat is dicsérik én azt nem próbáltam mert a szállásunk a vonatállomás mellett volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 11. 13:01 Privát üzenet
Ráadásul jellemzően csak hitelkártyával lehet autót bérelni - debit kártyával nem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 11. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ha van még valakinek tapasztalata akkor kérem, ne tartsa magában!

# 3/5Időpont febr. 11. 13:53 Privát üzenet

Spanyolországban rendkívül fejlett a közösségi közlekedés. Mindenhova el lehet jutni busszal gyorsan és olcsón.

Még abban a korban vagytok, amikor megtapasztalhatjátok, milyen az amikor buszoztok, és az JÓ.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 11. 14:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi!

Igen, a buszozással sincs semmi probléma, viszont akármennyire is olcsóbb és jó is a buszozás, szerettünk volna egy kocsit, hiszen az összes költségen 4-en osztozva egész baráti összeg jön ki, ennyit pedig nem sajnálunk a kényelemre.

El szeretnénk menni Gibraltárba, Rondába, esetleg Sevillába. A Google maps szerint pl Gibraltár másfél óra kocsival. Nos akkor busszal mennyi lehet? :)

Szóval pusztán a költség/fő arányra vetített kényelem miatt volt vonzó, de akkor majd jövôre.

# 5/5Időpont febr. 11. 14:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Skóciában kell vezetnem, szerintetek milyen autót béreljek ha még csak pár éve van jogsim?
Volt mára valaki Malagában nyaralni? Idén oda szeretnénk menni és kíváncsi lennék, h milyen árak vannak ott, nem e túl drága hely?
Angliában kell munka ahhoz, hogy szobát béreljek?
Malagában (Spanyolország) kiadó szobát?
Vannak magyarok Málagában?
Málagában hol érdemes házat venni/bérelni?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!