Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi euro kellhet?

Mennyi euro kellhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok Amszterdamba mennénk 5napra és a költő pénzt szeretném ki kalkulálni

Mivel diákmunkázom ezért én 15.000-et tudok félre tenni v 20.000-et per ho juniusig

Szerintetek elég lenne ennyi? Vagy édes kevés kimennem 100.000 v 75.000ft-al?

Muzeumot nem látogatunk csak lazulnánk

Ezt a kérdést már geltettem csak hiányosan elnézést



2019. febr. 11. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én többször voltam 4-5 napokat Amszterdamban, ha a szállást nem számolom, akkor közlekedésre + éttermekre + coffee shopokra + pubokra és ilyesmire sose költöttem többet 200-250 eurónál összesen egy-egy ilyen hosszú hétvégén. Egyébként az egyéni igényeidtől függ, numbeon és tripadvisor fórumonok utána tudsz nézni, mi mennyibe kerül.
2019. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
A lazulás mit jelent? Piálás napestig? Azt otthon is meg tudod oldani, sokkal olcsóbban, ezért nem kell elutazni
2019. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

#2

Nyilván a helyi ZÖLDségeket is megkóstolnák. Mondjuk az nem akkora tétel a budget-ben.


Amúgy éttermek drágák, de pl kebabosoknál lehet tűrhető áron kajálni értsd egy étkezést 8-10 euroból megúszol egy étkezést. A helyi boltok Albert Heijn, Jumbo elég olcsók még itthoni mércével is alap dolgokat érdemesebb ott megvenni. Tömegközlekedésre érdemes több napra megvenni a jegyet, és akkor úgy olcsóbb amúgy egy napos jegy 8 euró, 5 napos meg 30. Napi 50-60 euró elég lehet.

2019. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szállás meg utazádi jegy meg van oldva

Sima költőpénz a lényeges most

Egy lehetőség ez és szeretném kiélvezni

Kávét utáljuk de enni inni biztos fogunk nem csak alkoholt fogyasztva

Piroslámpásba mindenképp elmegyünk hiszen világhírű

De múzeum meg ilyenek kilőve

Kb érthető remélem xd

2019. febr. 11. 14:43
 5/11 A kérdező kommentje:

Meg persze családnak vinni szuvenirt

Én egy ruhanemüt akarok majd venni mindenképpen

2019. febr. 11. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 50-100 EUR-al nyugodtan számolj, ha ebből étkezéseket is kell fizess.
2019. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3!


Már rég nincs napi jegy tömegközlekedésre. Sőt, jegyet se nagyon tudsz venni pl vonatra újabban, kell az OV kártya. 7,5 euró a kártya, érre kell még tölteni, higy használni lehessen. Kedvezményes napi vonaljegy létezik, de csak csúcsidőn kívül használható.

2019. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Egy százassal már elindulhatsz.

De sosem értettem, miért kell mindenáron ruhát venni, ha emberek elutaznak valahova :D oke, olcsó országokba teljesen érthető. De Amsterdamban SEMMIVEL sem olcsóbb egy pulóver a H&M-ben, mint Budapesten pl. Akkor minek?:D

2019. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De a Primarktban joval olcsobb, utolso es egy szezonra tokeletes is. Mult heten vettem 2 euro per darab aron sima rovid ujju pólókat
2019. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jogos, jogos a aprimark mindenhol kihagyhatatlan! Az nem jutott eszembe :)
2019. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!