Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyen szoktak lenni tavaszi...

Mennyen szoktak lenni tavaszi szünetben a Disneylandben?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy tömeg van vagy viszonylag kibírható?

2019. febr. 11. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nagy tömeg van..
2019. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyitásra érdemes ott lenni!!

Utána már egyre nagyobb a tömeg.

2019. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor egy-egy játéknál körülbelül mennyit kell várni?

Hallottam olyat is, hogy több mint 4 órát kellett sorba állni az egyik játékhoz :/ Ez mennyire reális?

2019. febr. 12. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen, hatalmas a tömeg. 4 óra talàn nem, de màsfél- két óra sorbanàllàs simàn elképzelhető. Én voltam egyszer novemberben egy hétvégén, meg egyszer 3 napot augusztusban tavalyelőtt, mindkétszer nagy tömeg volt, pedig novemberben nem is volt Pàrizsban iskolaszünet.

Érdemes egyrészt több napra menni; és Disney hotelben megszàllni, ilyenlor ugyanis reggel 10 helyett màr 8-tól bemehetsz, sőt az első fastpass-t kikérheted màr a hotel recepciójàn is. Mi ezzel operàltunk, reggel első fastpass; addig vègigmentünk azokon a jàtèkokon ahol amùgy sokan vannak de ilyenkor még 5-10 perces sorbanàllàssal be lehet jutni. Az első fastpass kihasznàlàsakor màr megvolt hogy hova kérjük a következőt; a köztes időben pedig a többi jàtèkot próbàltuk ki. 3 nap alatt sikerült így szinte minden, a 3 éves kislànyunknak érdekes jàtékot kipróbàlni, volt amit kétszer is, és a műsorokat is megnézni, sőt még fotózkodhatott is Vaianàval, meg Csipkerózsikàval (ezeknél időpont van amit foglalni kell).

Szóval sokan vannak, de a tõmeg kezelhető, viszont a sorok tényleg hosszúak.

Ha a paràdéra vagy kívàncsi, érdemes legalàbb fèl óràval előtte helyet keresni, hogy làssàl valamit. A tűzijàtèkra való vàrakozàs nekem hosszúnak tűnt, igaz az emberek nagy része a paràdé utàn elhagyja a parkot, szóval akkor màr nincsenek sokan, de sok jàtèk be is zàr, szóval elég hosszù az a 3-4 óra amit így el kell ütni. Kinn a Disney village-ban vannak éttermek, bàrok, ahol addig lehet vacsizni, meg iszogatni, viszonylag jutànyosabb àron, mint benn a parkban.

2019. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!