Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet találni úti társat...

Lehet találni úti társat gdanski utazáshoz?

Figyelt kérdés

Már adtam fel hirdetést, csak wellnessezni akartak az érdeklődők, vagy máshova menni - pedig leírtam, hova mennék- , vagy eltűntek, mikor megtudták, hogy férfi vagyok.

A legtöbb oldalon csak a gyakori úti célok érdeklik az embereket.



2019. febr. 12. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátok, barátnő, család? Vagy végső soron menj egyedül, ha olyan a program ami amúgy nagyon érdekel.
2019. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
Facebook tele van utitars kereso csoportokkal!
2019. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose értettem miért jobb idegennel utazni, mint egyedül :) De ahogy előttem is írták, facebookon vannak útitárskereső csoportok dögivel. Ha nem találsz senkit, de beszélsz angolul, akkor azt javasolnám, hogy menj fel a Gdanski Couchsurfing oldalra és ott találhatsz helyieket vagy épp arrafelé utazókat, akikkel ott összefuthatsz és programot szervezhetsz, vagy spontánabb programokra helyben használhatod a Couchsurfingnek a Hangouts applikációját is. Esetleg hotel/apartman helyett szállj meg egy hostelben, ott is találkozhatsz más magányos utazókkal. Gdansk szuper hely amúgy, egyedül is tök élvezhető szerintem.
2019. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 1/3


vszínűleg azért keresek útitársat, mert se baráttal, se családdal nem tudok menni.


# 3/3


utaztam már egyedül, és nem igazán tetszett. jobb, ha van kihez szólni, egyedül belföldön sem szeretek utazni, de ha nem találok senkit, aki elkísérne, akkor lehet, hogy elindulok egyedül.


De ahogy írtam, ha mondjuk Barcelonába vagy Londonba akarnék menni, akkor sokkal könnyebb lenne, csak nem nagyon látok olyan embereket, akik Gdanskba, vagy Kijevbe mennének.

2019. febr. 13. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!