Kezdőoldal » Utazás » Európa » Máltáról vélemények?

Máltáról vélemények?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok, tippek, vélemények érdekelnének főleg azoktól akik július körül voltak.

2019. febr. 13. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Sok a migráns.
2019. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer meg lehet nézni, de nem hagyott bennem mély nyomokat.
2019. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Én igaz csak egy napot voltam ott (egy hajóút alkalmával), de nagyon tetszett Málta!!! Szeretnék még visszamenni oda. Elvarázsolt teljesen, gyönyörű volt.

Ott ettem a legfinomabb tenger gyümölcse spagettit. ☺️

Július közepe volt, 41 fok...

2019. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Én dolgoztam ott huzamosabb ideig és nagyon tetszett maga a hely. Elég sz.r melóm volt, de így is maradtam másfél évet mert annyira szerettem ott lenni.
2019. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az Orbán hívő migránsozók lehetőleg kíméljenek. Köszönöm.
2019. febr. 13. 18:58
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Tavaly nyáron voltam ott két hetet - egy barátom egy ottani vizilabda-csapatban játszott. Életem legmelegebb helye, árnyékban simán volt 50 fok. A fő sziget pici és nagyon zsúfolt, elég retek, a főváros szép. Furcsa hogy nem látsz sehol állatot. Sok a fiatal, ebből adódóan van egy bulinegyed, Paceville, körülbelül Siófokon a sétányt képzeld el, csak negyed akkora. Igazából egy lépcső és mellette jobbra-balra klubbok és kvák. Közlekedni borzasztó, aki az európai vezetési kulturához van szokva annak sokkos lesz. Kb. átmenet Európa és a harmadik világ között, mármint most pont a vezetés, de úgy amúgy az egész. Angolul beszél majdnem mindenki, ez mondjuk pozitív, kaják semmi extra. Közel keleti konyha, arra hasonlít. A középső kis sziget (Comino - ahol van a Blue Lagoon) szép, de körülbelül 10 órától mozdulni sem lehet, mert a különböző hajók csak hozzák és hozzák a turistákat. Gozo viszont (a fenti sziget) nagyon szép, olyan, mint amilyennek egész Máltát képzeltem: nyugis, rendezett, üres, Szicília-feeling. Apropó Szicília, ha Gozo tetején vagy, este tiszta időben ellátni Szicília déli részéig. Motorcsónakkal viszonylag hamar át is lehet érni. Ami nagyon tetszett hogy gyakorlatilag bárki tud motorcsónakot vagy hajót bérelni, adnak egy térképet, és oda mész ahova szeretnél, a szigetek környékén, ez egy nagyon jó dolog, ilyennel még sehol máshol nem találkoztam, ahol csak elengednek, hogy tessék, menjél. Ha vissza is megyek Máltára valaha, tuti hogy csak hajóval. Ha van rá lehetőséged egyszer érdemes megnézni, de ne egy földi paradicsomra számíts, mert attól messze van.
2019. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Szeitnetm ótvar hely. Igaz, én nem vagyok kompetens, mert a Földköz-tenger valamennyi nem afrikai országában jártam már. De tényleg, a régió egyetlen országa, ahova nem szeretnék visszamenni.
2019. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Esetleg egy kicsit bővebben ki tudnád fejteni?
2019. febr. 14. 20:57
 9/17 anonim válasza:
87%
Ez hazugság hogy sok ott a migráns.Ezt Orbán propagandája terjeszti.Sok nemzetisėgû a lakosai az igaz,de már a legtobbjuk másodgeneráciòs,ės ott született.Mindenesetre sokkal kevėsbė rasszista az ottani lakosság,mint Magyarországon.
2019. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem aranyos kis hely, de "egyszernézős". Kiugrani pár napra tökéletes, pláne elő vagy utószezonban. Főváros, Kék Laguna, Gozo kötelező. :)
2019. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!