Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek Horvátország legszebb...

Melyek Horvátország legszebb helyei, strandjai?

Figyelt kérdés
Június végén szertnénk menni. 3 gyerekkel mennénk(14,2,1 évesek) Trogir és Split környékén gondolkozunk. Már annyi mindent néztem és teljes elvesztem. Nem tudom, hogy hova is lenne jobb menni vagy esetleg más felé. Olyan hely kellenne ami aprókavicsos vagy esetleg homokos strand és a srandoláson kívül lehessen mást is csinálni. Olvastam, hogy Trogirnál a híd bedugul, mert amit néztem apartmant pont a szigeten van. Szóval már fogalmam sincs merre menjünk. Tudtok valami jó helyet ajánlani? Szeretnénk minél hamarabb lefoglalni.
2019. febr. 27. 22:30
 1/7 D. Brasco ***** válasza:

A horvatok legszebb strandjait egeszen biztosan nem trogir meg split kornyeken kell keresned!

Homokos strand szintén alig van,azok nagy része is mesterseges!

Split meg trogir azert jo,mert itt lehet mast is csinalni,pl óvárosi részt nézni!

2019. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olvastam, hogy Trogirnál a híd bedugul"


Jobb ha tudod, hogy már az autópálya is be fog dugulni nyáron.

2019. febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Trogirnál a szállások zöme valóban a Ciovo szigeten van. Mi minden alkalommal 1 órát álltunk a dugóban, ha a szigetet el akartuk hagyni vagy mentünk vissza a szállásra. 3 gyerekkel én Zaton, Nin környékét ajánlom. Homokos, lassan mélyül és meleg a víz. Egy két helyen csak bokáig ért a víz a mi gyerekeink nagyon imádták. Egész nap rohangásztak és a rákokat kergették. Közelben több látnivaló is van pl:Zadar
2019. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Omist is számitásba venném,ha délebbre vágytok mint Nin. Itt is homokos a tenger és gyönyörű a környék. Én a gyerekek igényeit nézném elsősorban. Nekik pedig homokos, meleg, lassan mélyülő tenger kell. Nekik a legideálisabb Nin.
2019. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rab sziget, Cizici környéke. Nagy agyagos sekély öböl, gyerekeknek ideális.
2019. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam. Krk sziget, nem Rab. Agyagos strand, vannak homokosak is. Strandoláson kívül lehet kirándulni is, akár hegyet is mászni a szigeten. Vagy régi városokat nézni, ha a gyerekeket érdekli.
2019. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ren-D válasza:
Sok helyen voltam már Horvátországban, Dalmácia nagyon szép, pl. Hvar sziget gyönyörű de kicsit messze van nyáron kb. 9-10 óra. A legösszetettebb sziget egyértelműen Rab.Van ott pár sziklás, elég sok kis kavicsos és Lopar tele homokos stranddal köztük a legnagyobb egész Horvátországban 1,5km hosszú és ami a legdurvább hogy kristálytiszta a víz. Magyaroknak elég kedvező mert 6 óra az út, csak 15 perc komp és van ott magyar apartman illetve vidámpark is. Pont ezért magyar étlap is kb. minden étterembe. Szóval mindenféleképp a legösszetettebb.
2019. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!