Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nászútra Lefkada vagy Ciprus?...

Nászútra Lefkada vagy Ciprus? Esetleg Szícilia?

Figyelt kérdés

Szeptember 10 környékén készülünk nászútra. Tavaly Máltán jártunk: csodálatos tenger, gyönyörű tájak, finom ételek. Színvonalban valamelyik sziget megközelítheti ezt?


Ami nagyon fontos nekünk:

- tiszta, világoskék tenger

- gyönyörű táj

- látnivalók (Máltán rengeteg volt, éppen ezért semmit nem pihentünk és fáradtabban jöttünk haza, mint ahogyan mentünk, nászútra azért kicsit visszavennénk a tempóból :))

- finom ételek


Máltára egyenlőre nem szeretnénk visszamenni, mert új helyeket akarunk megismerni.


Előre is köszönjük a válaszokat!



#nászút #Ciprus #Lefkada #Lefkáda #Szícilia
2019. febr. 28. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Cancun...
2019. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a görög szigetek felé orientálódnék. Szicília csodálatos de nagyon szemetes is, és nem az a tipikus nászutas célpont. Ciprus jó hely, de nekem az meg egy átlagos nyaralásra jó. Lefkada nem rossz hely, de nálam most a favorit Folegandros. Tavaly voltunk és elvarázsolt. Mondjuk mindig így járok ha egy új görög szigeten járok.
2019. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csak ebből a kettőből lehet választani, akkor Lefkadába menny. A görög szigetek sokkal hangulatosabbak mint akár ciprus akár málta. Saját tapasztalat. De ha elfogadsz egy tanácsot akkor Kréta, Korfu a sorrended.

2019. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Végül Ciprus mellett döntöttünk, a gyönyörű tenger miatt,

2019. márc. 31. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de picit megmosolyogtam a kérdésed, mert sokat jártam már Cipruson, Máltán is voltam már, mire rá találtunk Lefkadára és össze sem lehet hasonlítani az előbbi helyekkel. 😃 Ilyen Coccolino kék vizet még sehol sem láttunk, ha Ciprus, Málta szép (mert az), akkor Lefkada gyönyörű. Már ha a természeti szépségeket nézzük. Bár tény, hogy az szubjektív. Nekünk Máltán egyedül a Kék Laguna közelítette meg egy kicsit, a többi part felejthető volt.
2019. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!