Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy apartmannál pontosan mit...

Egy apartmannál pontosan mit jelent az hogy nincs saját bejárat?

Figyelt kérdés
Horvátországban néztem az interneten egy 6 lakásos apartmant ahol azt írják hogy nincs saját bejárat! Ez azt jelenti hogy a 6 lakásba mindenki egy bejáraton megy be? Ilyen apartmanban még nem voltam. Attól még nem leszünk együtt a többi lakóval? Kb mint egy társasház akkor? Köszi!
2019. márc. 7. 11:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom most biztos jönnek a hülye kommentek.. De inkább felteszek egy ilyen kérdést mint hogy ott bánjam meg ha esetleg félreértettem valamit.
2019. márc. 7. 11:43
 2/3 A kérdező kommentje:
Pl a képeken azt látom hogy a 4es apartmannál a földszinten a nappaliba van egy ajtó. Lehetséges hogy mindenki ott megy be? Központi modern az apartman. Köszi
2019. márc. 7. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom elképzelni, hogy aki hirdeti az rosszul írta ki.

Mert ha ezt írja, hogy nincsen saját bejárat akkor olyan mintha a lakások egymásból nyilnának, vagy is mindenkinek van egy szobája vagy ilyesmi.


Egy apartman, lakás a lakás ajtóban kezdödik. Hogy a folyosórol nyílik még több másik lakás is attól még saját bejárata van a lakásnak.


Amit elírhatott, hogy kívülröl nincsen saját bejárata, vagy is van egy nagy ajtó és a folyosóról nyílik mind a 6 apartman. De ugye ezért lakás az ilyen.

2019. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!