Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül milyen utazni?

Egyedül milyen utazni?

Figyelt kérdés
Németország

2019. márc. 12. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Utaztál már társasággal vagy családdal? Na pont az ellenkezője.
2019. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Oda és akkor mész, amikor akarsz. Nem befolyásol senki, hogy mit nézel meg és mennyit időzöl valamin.

Amíg szingli voltam sokat utaztam egyedül, főleg szakmai ügyben. Többnyire én döntöttem el, mikor és mivel utazom. A szabadidő eltöltése rajtam múlt, mit csinálok, mit nézek meg. Szerettem így csavarogni, de most már a családdal teszem, amikor tudom.

2019. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb! 100% te alakítod a tempód, a látnivalókat, nem kell senkihez alkalmazkodni, nem kell senkivel egész nap beszélgetni, végtelen szabadságérzetet ad. Ha pedig unatkoznál egyedül és szeretnél valakivel programot, baromi könnyű társaságot találni helyiek vagy más, éppen ott utazók között (Couchsurfing/Bewelcome és hasonló oldalakon vagy pl. hostelekben).
2019. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csöndes.
2019. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a két oldal mi is?
2019. márc. 12. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt majd a Google elmagyarázza, ennyire ne legyél lusta.
2019. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!