Kezdőoldal » Utazás » Európa » All inclusive a bolgár tengerp...

All inclusive a bolgár tengerparton?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy oda mennénk nyaralni. Hárman (anya, apa, kisgyerek-szept-ben lesz 3 éves), autóval. Mindenhol azt olvasom, hogy milyen olcsó, de én nem találok olyan szállást, ami azért megfelelő is, és 100e alatt van /fő az egy hét. All inclusive ellátást néznék, egy hotel volt, amit találtam, tetszett, ráadásul magyar nyelvű animátor is dolgozik náluk, de ott a kislányra is teljes árat számoltak volna, ami nekem kicsit nonszensz... (nyilván egy szobában, és egy 2,5 évesnek nincs akkora étvágya, mint az apjának...)

Tudtok nekem ajánalni, ami nektek bevált? Ill. ha valamelyik hotelről nagyon negatív a tapasztalat, az is érdekelne. Júli 27-től 1 hétre mennénk. És nem beszélünk sajnos nyelvet :(


2019. márc. 22. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon megdrágult az utóbbi 1-2 évben. Azelőtt filléres volt most szezonban egy felnőttnek (mondjuk saját szoba, nem megosztva) 150 körül van. Hotel Zefír. Ez elég lepukkant viszont minden ingyen van. Svédasztalos reggeli, ebéd, vacsora, sütemény, fagylalt, sör. Tengerpart 150m, és van medencéje. Szerintem az ennivaló tök finom.


Ha hárman mentek akkor biztos szerintem biztos kijön 100e/fő alatt, mert elég egy szoba.

2019. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Az a jó ebben az írásban, hogy sok betűből áll, tehát az átlag olvasó nem érti. Pedig ott van benne a válasz. Hiűba hiszed, hoyg régi

[link]

2019. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Főszezonban egy hét all inclusive ellátással 300 ezer Ft-ért egyáltalán nem sok, ennél kevesebbért aligha fogsz találni. Vagy lejjebb adtok az igényeitekből, pl.megelégedtek a félpanzióval vagy elő/utószezonban mentek (szeptember elején még nagyon jó idő van és a tömeg is kisebb) vagy megbarátkozol ezzel az árral.
2019. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem a 300 lenne a sok, hanem az nem tetszik, hogy a 2,5éves is teljes áron van. Ez a nonszensz szerintem. Ez lehúzásnak tűnik, és nem szívesen megyek oda ezek után, mert ha így lehúzós, akkor el se szeretném képzelni, mi van a helyszínen.

Sajnos a férjem munkája miatt ez az egyetlen hét a jó, utána majd az október 23-i időszakban tud szabadságra menni :(

2019. márc. 23. 12:48
 5/5 anonim válasza:

Melyik oldalon nézed??Tök lehúzásnak tünik mi is oda járunk.A gyereknek ingyenes 3 vagy 5 évig.

Teljes ellátással kb 10/15e.ft/nap.Foglalj közvetlen angolul tudnak.Elérhetőséget meg találsz a neten.Vagy másik utazási irodát keress.

2021. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!