Kezdőoldal » Utazás » Európa » Május 31-én érdemes elmenni...

Május 31-én érdemes elmenni riminibe nyaralni?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert akkor még elég olcso a repjegy az egész családnak csak nem tudom lehet e már akkor fürdeni a tengerben ?
2019. márc. 25. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen olcsó a jegy. Olyankor még eléggé lutri az időjárás. A tenger is csak éppen hogy el kezd felmelegedni jó ha van 20 fokos.
2019. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó még fürdésre...
2019. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok más dolgot lehet ott csinálni fürdésen kívül, sétálni a tengerparton és kagylót gyűjteni, enni egy jó pizzát,például meg lehet nézni miniben olaszországot, Italia in miniatura,vidámpark is van,busszal átt lehet ugorni San Marinoba ez egy mini állam, ott is vannak szép dolgok, bármikor lehet fürödni a tengerben :-D én március elején voltam és megmártóztam benne bár azért nem volt meleg a víz, május végén kb 17-21 fokos lesz a víz hőmérséklete, ilyenkor még nem annyira kellemes benne fürdeni, nyilván azért olcsó a repjegy mert ilyenkor még nincsenek és persze a víz sem annyira meleg.
2019. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rimininél akadnak akkor jóval érdekesebb helyek is ahová szintén olcsó a jegy.
2019. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Az nagyon a szezon kezdete.

Még egy csomó dolog nem üzemel, ill. nincsen nyitva. Szinte még kihalt az egész.

Fürdeni sem lehet.


Amúgy egyszerűen nem értem azokat, akik nem látják az összefüggést az árak és a nyaralószezon között és feltalálják a spanyolviaszt.

Azt gondolják, hogy milyen olcsón lehet "nyaralni" tavasszal az Adriánál, miközben a sok tudatlan meg nyáron megy amikor marha drága és a tömeg is nagy....

2019. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én már fürödtem májusban az olasz tengerben és nem is volt hideg a víz.

De erre valóban nem lehet bízni.

2019. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lutri.

Egyébként én május 20 körül megyek Jesolo-ba, igaz nem elsősorban strandolni akarok (átutazóban leszek arrafelé és megállok pár napra).

Megnéztem archívumban a májusi időjárást és jellemzően már kellemes idő van, ezért döntöttem úgy hogy pár napot maradok. Május vége szerintem már, annak ellenére hogy még előszezon, simán vállalható.

2019. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni hogy a többségnek Olaszország miért egyenlő a fürdéssel.

Én simán elmennék,mert fürdésen kiv. 1000+ másik programot lehet találni.

2019. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7# Remélem akkor már be mész Velencébe is?

Egyszer mindenképpen el kell menni, leginkább busszal érdemes ami 3,50€ ha a buszsofőrtől veszed, vissza fele az állomáson meg tudod venni ami már csak 1,50€, kocsival nagyon drága a parkolás és valamikor már hely sincs, inkább a kocsi parkoló helyett be megyek busszal, vagy hajóval bár azzal azért drágább és eszek egy jó :-)

2019. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

"Én már fürödtem májusban az olasz tengerben és nem is volt hideg a víz."


Attól még májusban rohadt hideg, hogy a halak nem panaszkodtak...

2019. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!