Kezdőoldal » Utazás » Európa » Baratnomnet szeretnem meglepni...

Baratnomnet szeretnem meglepni egy uttal majusba de nem tudom hova. Madrid, london, paris, ez a 3 kozul valasztanek, szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 14:45
1 2
 1/19 Miss Endzsi ***** válasza:
70%
Én Londonnak örülnék.
2019. ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Igazából mindegyik hely szép, nagyon egyikkel sem tudsz mellényúlni, de ha már egy kis romantikázás kettesben akkor nekem valahogy adja magát Párizs.

De szerintem én inkább arról közelíteném meg a dolgot hogy mivel alapvetően mindhárom város megfelelő úticél, oda mennék ahova jobb áron meg tudom szervezni az utazást és a szállást, így több pénz maradna a helyszínen minőségi programokra, ami azért eléggé meghatározza az élményt.

Egyébként Barcelonát és Rómát kihagytad, én ezeket is számításba venném.

2019. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Mindhárom jó választás lehet, nekem. London elég semmilyen, Madridban sajnos még nem voltam, Párizs ugye a romantika non plus ultraja, nem rossz hely szerintem sem. Barcelona vagy Róma, ahogy az utolsó írta, szerintem sokkal jobb választás, ha még nem jártatok ott, mindkettő gyönyörű, tele művészettel, élettel teli emberekkel, iszonyat jó kajakkal, rengeteg látnivalóval,es költséghatékonyan megszervezheto az utazás, ha ez is szempont.
2019. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Amikor az ember tortát ad a barátnőjének, némiképp érzi, a mogyorós csokira vagy a tejszínes vaniliásra fog gerjedni.

Erre te bejössz ide ezzel a gagyi kérdéssel, hogy MI mondjuk meg mi fog tetszeni a te barátnődnek. Érted, mi válaszadók.

2019. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Én is inkább Barcelonát vagy Rómàt javaslom.
2019. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mi bajod van utolsó, ha a kérdező még nem járt egyik felsorolt helyen sem, teljesen jogos a kérdése hogy melyiket ajánljuk. Válaszolni pedig nem kötelező.
2019. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, az utolsó előttinek szólt természetesen, valaki becsúszott :)
2019. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Párizs, az olyan romantikus.

London nagyon nem az én világom.

Madridban még nem voltam, úgyhogy azt választanám.

2019. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Mivel London mellett élek, és Párizs nekem nagyon nem tetszett (koszos, büdös) Így Madrid lenne amit tanácsolnék. De ha romantikus utat tervezel akkor Róma, Velence, Prága, Firenze, Koppenhága is jó választás lenne. Árban sokkal jobb mint Párizs vagy London.

De elsősorban az a város a favorit ahová a barátnőd dédelgetett álma, hogy egyszer eljusson oda.

2019. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát én is voltam Párizsban, nem nagy szám...amiket utolsó írt valóban jobbak, de kinek mi tetszik...
2019. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!