Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valencia vagy Sevilla? Ma...

Valencia vagy Sevilla? Ma kitaláltuk, hogy elutaznánk pár napra május 1. környékén, erre a két helyre lenne repülő Spanyolországba.

Figyelt kérdés
Kinek melyik tetszett jobban?

2019. ápr. 12. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mindkét helyen voltam és nem tudnek választani! :-)
2019. ápr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Halálos betegséged van és a végső stádiumban vagy? Ha nem akkor nem kell választani. Most mész az egyik helyre, legközelebb a másikra. Spanyolországgal nem lehet mellényúlni. Nem jártam ott még egy olyan helyen sem amit megbántam volna, és nem is igazán lehet közöttük sorrendet felállítani mert mindegyiknek meg van a saját hangulata.
2019. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, hogy kapjak egy 2-3 mondatos "iránymutatást". Tavaly is feltettem egy kérdést szinten 2 Spanyol várossal kapcsolatban, hasznos ötleteket kaptam, megkönnyítette a választásom.

Egyébként már megvan a döntésem 👍.


Utolsó igazad van..., eddig bárhol voltam Spanyolországban, minden tetszett.

2019. ápr. 13. 08:51
 4/5 H8907 válasza:
100%

2/3 anonim válaszára:

Nem csak akkor kell az embernek választania ha halálos beteg, hanem például nincs olyan sok pénze hogy olyan sokfele menjen. Ezért is hasznos mások tapasztalata.

2020. szept. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Valenciaban es szevillaban voltam

Vencia szar mert a tengerpart nagyoj hosszu a tenger nincs hullam.

Sevilla inkabb erdekesebb .

Tengerpartra nem Spanyolorszagba kell menni.

2020. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!