Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bukarest vagy Szófia szebb város?

Bukarest vagy Szófia szebb város?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
A szépség meglehetősen relatív dolog, de szerintem Szófia szebb. Bár őszintén szólva egyik várost sem a hagyományos értelemben vett szépsége miatt látogattam meg, inkább a kulturális különbségek és a gasztronómia érdekelt.
2019. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha már Bulgária, Nessebarnak sokkal szebb képe van - szerintem (Romániában meg Erdélynek). A kettő közül én talán Szófiát választanám.
2019. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyik sem nagy kedvencem, de szamomra Szofia utan Bukarest olyan volt, mint amikor Kelet-Europabol Nyugat-Europaba erkezel.
2019. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Bukarest
2019. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha egyetlen várost kellene megnevezni ahova soha többé nem szeretnék visszamenni, az Bukarest volt.

Ezzel szemben SZófában legalább ötször voltam, minden alkalommal fantasztikus jól éreztem magam és minden alkalommal találok benne új szépséget.

2019. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Mindkettő ronda,koszos.
2019. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!