Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autópályán Bosznián át Horváto...

Autópályán Bosznián át Horvátországba?

Figyelt kérdés

Üdv! Arra lennék kíváncsi, hogy mire lehet számítani az ottani autópályákon, illetve határátkelő helyeken? Sokan óva intenek tőle, hogy inkább menjünk Zagrab felé, viszon sokkal rövidebb lenne bosznián át Dubrovnikba eljutni. Valakinak van tapasztalata, hogy milyen arrafelé a helyzet?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 16. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az autópályából csak 90km van kész.
2019. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zolo válasza:
100%
Jól tudom Boszniában nem tudsz arra felé autópályán menni, mert nincsen. Én kétszer voltam Boszniában, de csak tankolni mentem át a Horvát határ melletti kisvárosba. Akkor még kértek útlevelet is és a második alkalommal a kezembe nyomtak egy tört magyarsággal írt papírt és az volt rajta a turistákat szívesen látják, de a bűnözőket nem. Az volt a bűnöm, hogy két héten belül másodszor mentem volna az országukba. A határon 1 órát kellet várakoznom és utána mehettem tovább. A főutak is szörnyű állapotúak és a városok is. Jobban jársz, ha több kilométert autózol autópályán Horvát területen kényelemben, nyugalomban és biztonságban. Gondolom nyaralni akarsz és nem extrém kalandtúrán részt venni.
2019. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uh, koszi a valaszokat. Csak most neztem vissza a kerdesemre. Kozben parommal mi is a Horvat palya mellett dontottunk.
2019. máj. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!