Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hajos utaknal kerik az "igazi"...

Hajos utaknal kerik az "igazi" utlevelet vagy eleg a szemelyi? Kinek van tapasztalata a hajos utaknal?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

eletembe eloszor szeretnek hajon utazni. Mar ki is szemeltem az Aida Metropoloitan von Hamburg-ot.....ami elvileg csak Eu-n belul bar most ki tudja mit akarnak a britek????

Nekem nincs utlevelem csak szemelyim.....iden nagyon szeretnek eljutni vagy ide vagy Norveg fjordokra...Kell hivatalos utlevet csinaltatnom?


2019. ápr. 21. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt akarsz lenni, akkor csináltass útlevelet, de amúgy amikor foglalod a hajóutat, ott is megkérdezheted.
2019. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az MSC-ről tudok biztosat mondani, ott kértek útlevelet és nem fogadták el a személyit EU-n belüli utazásnál sem. Külön le van írva a feltételekben hogy útlevél kell. Szerintem a többi társaság is hasonlóan működhet, de ahol a jegyet vetted csak tudnak talán felvilágosítást adni. Mindenesetre én nem kockáztatnék.
2019. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én sem kockáztatnék. egyrészt oké, nem két fillér megcsináltatni, de egy részt többet tudsz bukni, ha például elmész, és ott szembesülsz vele, hogy kéne, de nincs. másrészt azért van egy átfutási ideje a készítésnek. egyszer úgy alakul, hogy menned kéne valahova, ahova 100%, hogy kell, de nem lenne időd megvárni, míg elkészül, az is gáz. (és mondjuk nem akarsz sürgősségi felárat fizetni).


én mondjuk ezért csináltattam, mert elég sokat utazgatok mindenfelé. jó, ha nálam van.

2019. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!