Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok jó programokat Horvátor...

Tudtok jó programokat Horvátországban, Szlovéniában és Ausztriában?

Figyelt kérdés
Ausztria Magyarországhoz közeli részén.Ha lehet saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi mert már a neten is néztem.

2019. máj. 18. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kismartoni kastély, hajtányozás, sétahajózás a Fertő-tavon.
2019. máj. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
Megis mi erdekelne?
2019. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szlovéniában rengeteg mindent lehet csinálni. Mi tavaly voltunk a feleségemmel Triglav Nemzeti Parkban. Bled, Bohinj, Bovec. Ha aktív kikapcsolódást szeretnél, akkor én ezt ajánlanám. Rengeteg minden van. Rafting, canyoning, biciklizés, stb. Mindenki tőkjól beszél angolul, kedvesek az emberek. Jó a kaja :)


Mi amikor voltunk, akkor Bovecben raftingoltunk és zipline-oltunk egyet, Bohinjban meg elektromos bringáztunk. Szinte minden sarkon lehet találni egy szolgáltatót, aki segít. mi például itt foglaltuk le a dolgokat:

[link]

2019. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez a Trekhunt amúgy micsoda? Ők túraszervezők? Csak, mert azt látom elég sok minden van fenn.
2019. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

keresőmotor kirándulóknak


a magunkról oldalról kimásoltam:

"Egy keresőmotor vagyunk, elsődlegesen technológiai cég, aki a kirándulóknak és kalandoroknak segít. Hasonlóak vagyunk, mint a Google, a Bing vagy a Yahoo!, viszont mi kizárólag a természetben történő aktív kikapcsolódásra specializálódtunk."


a Google-ben ha rákeresel, amúgy látszódik az interjúkból, hogy egy fiatal, ambíciózus csapat, akik összegyűjtik a különböző túralehetőségeket és kereshetővé teszik. szerintem amúgy tökjók

2019. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Köszi! Nem vagyok túl jóban a számítógépekkel, nem pontosan tudom, hogy mi az a keresőmotor, de akkor, ha jól értem akkor ennek az a lényege, hogy nem egy túraszervező ajánlatait látom, hanem kvázi az összes túraszervezőjét? :)
2019. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amúgy Szlovéniát és raftingot én is nagyon ajánlom! Voltunk ott gyerekekkel és nagyon élvezték. Ha pedig nem próbáltátok a kanyoningot, akkor azt is mindenképp próbáljátok ki.
2019. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!