Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most csütörtökön utaznék...

Most csütörtökön utaznék Romániába de pénteken lejár a személyim, ha tegyük fel átengednek visszafele mi történne? Hogy jutnék vissza?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy ide írom ezt tudom hogy nem ebbe a témába tartozik csak ezt többen nézik és így talán még ma kapok választ
2019. máj. 21. 15:55
 1/5 Béla. A Király. válasza:
Anno ismerőssel megtörtént, fordulhatott vissza a konzulátusra és ideiglenes személyit kellett csináltarnia, hogy hazajöhessen. Nem volt olcsó mulatság, és elment rá egy napja.
2019. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átengednek, mert akkor még érvényes, de vissza már nem. Még ma menj el időpontot kérni személyi megújításra. Amikor újítják kérj ideiglenest. Ha ez nem lehetséges, kérhetsz 24 óra alatt útlevelet, de az drága mulatság.
2019. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Nem fogadják el az ideiglenes személyit:

[link]

2019. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van útleveled, utazz azzal. Másik lehetőség, hogy még a héten sos csináltatsz személyit, vagy útlevelet. Az útlevél esélyesebb, de nem lesz olcsó. Vagy buktad az utat. Gondolom, nem most tudtad meg, hogy utazni fogsz...
2019. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tuftam előre csak én szúrtam el... De lehet hogy éppen meglesz holnap úgyhogy reménykedek
2019. máj. 21. 21:50




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!