Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aránylag friss jogsival...

Aránylag friss jogsival Ausztriába menni kockázatos?

Figyelt kérdés

Március óta vezetek rendszeresen, de már előtte is volt jogsim és néha vezettem a szüleim autóját. Villachba mennék és egy kicsit tartok attól, hogy nagyon hegyes, dombos lenne az út. Eddig még egyszer voltam Szilvásvárad környékén, de ott sem voltam a hegyes vidékeknél túl magabiztos. Villachba végig autopályán mennék és elvileg csak alagutak és hídak nehezítik az utat, nincs mondjuk szerpentines rész.

Az út hosszússágával nincs gondom, csak a hegyektől tartok.

24/L


2019. máj. 27. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől félned. Ha pályán mész akkor nem igazán lesznek jelentős emelkedők, szerpentinek, és ilyen miegyebek. Az alagúttól nem kell félni csak ha napos idő van arra figyelj hogy ha hirtelen bemész az alagútba jóval sötétebbnek fogsz látni mindent, tehát napszemüveget már akkor vedd le amikor már méterekre vagy az alagúttól. Amikor kifelé mész de még nem értél ki de már látod az alagút végét kb 20-30 méterre akkor vedd fel a napszemüveget mert a hirtelen erős fény kegyetlenül elfog vakítani egy pillanatra csak ami elég kellemetlen. A hidaktól meg aztán pláne nem kell félned.
2019. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, erre nem is gondoltam. :)
2019. máj. 27. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vezettél még autópályán, előbb itthon mindenképp próbáld ki - nagy forgalom, nagy sebesség, szokni kell. Ilyen hegyvidékeken a parkolás szokott nehézkes lenni, általában nagyon szűk, lejtős helyeken kell manőverezni.
2019. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen melletted egy tapasztalt "navigator", aki a GPS-t figyeli es az alapjan iranyit teged, ne csinaljatok ilyent: [link]


:D

2019. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!