Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországról vélemények,...

Horvátországról vélemények, tippek szállással, tengerparttal kapcsolatban?! Nem túl drága helyek. Autóval mennénk és szállást csak a helyszínen keresnénk

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Mikor akartok menni? Helyszínen való szálláskeresést szeptember előtt még véletlenül se vállaljatok be.


Horvátország mindenhol drága amúgy szerintem, ha olcsó helyet akartok, akkor Görögország, Montenegró, Bulgária vagy Albánia.

2019. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Horvátország híres a helyben is nagy számban található olcsó tengerparti szállásokról, amiket elsősorban a júliusi-augusztusi főidényben próbálnak rátukmálnak az arra kóválygó gyanútlan autósokra....
2019. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Július 16-21 van tervezve a dolog.. esetleg valami tapasztalat tengerpart kapcsán?! A lényeg az hogy a szállás legyen olcsó.. bookingon 4személynek 5éjszaka 6-700eu az rengeteg.. 30€meg nem akarunk kidobni fejenként egy éjszakára, inkább programokra meg ilyesmire
2019. jún. 13. 11:38
 4/14 D. Brasco ***** válasza:
62%
Már ne is haragudj,de ha neked főszezonban a horvát tengerparton 30€/fő/éj-ért sok a szállás akkor inkább ne eröltessétek ezt a nyaralás dolgot...........
2019. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi tavaly Rabacban voltunk és imádom.


De föidényben ha van valakinek maradék szállása az valami lepukkant hely lesz amit másnak nem tudott eladni, és marad a betérüknek, akik úgy sem mernek helyben más mondani, vagy elsöre nem látszanak a poloskák az ágyalatt...


A szállás nagyon drága, mi ezért már inkább spanyolokhoz járunk nyaralni, habár imádom a horvát tengerpartot, de az árak a magsban vannak. Ugyan ezért az árért a spanyoloknál sokkal nagyobb minöséget kapunk...


Èn egyszer voltam úgy, hogy szállást majd ott keresünk. Kegyetlen volt. 2 éjszaka iszonyat putriban aludtunk. Egy szálloda ami viszont nem volt olcsó volt normális, habár ott is egy két épület közé szorított, sötét lyukat kaptunk, de legalább tiszta volt...

2019. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
30 € nem sok szerintem sem/fő/éj. Aztán a kaja és a programok... Horvátország nem a spórolós turistáknak való. Mi egyszer mentünk úgy, hogy helyben kerestünk szállást, az is vagy 10 éve volt. Először mutattak 3-4 putrit a világ végén, Náncsi néni nagymamájától örökölt bútorokkal, ami senkinek nem kellett, aztán mikor mondtuk, hogy szedjék már össze magukat, kaptunk egy nagyon szép tenger közeli apartmant, aminek német tulaja volt, így nem nagyon erőltették a horvátok a kiadását. De ez egy fél napos herce-hurca és veszekedés volt. Szóval ne menjetek foglalás nélkül.
2019. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ajánlom Stinicát. Olcsóbb de a környéken nincs semmi csak messzebb kocsival. Onnan indul a komp Rab-szigetre. Mi idén Pagra megyünk főszezonban. Időben lefoglalt szállás közvetlen tengertpart mellett 600 euro. Szerintem nézz körbe bookingon vagy a maiutazáson.
2019. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló, mi is Pagot tűztük ki egyenlőre úticélul, tetszenek a partok is, a pezsgés (mármint amit olvastam)

Kedves többiek.. 30€ tényleg nem sok, de volt egy pár ismerős akik szedték magukat és mentek szállás nélkül, és sokkal olcsóbban és brutàl szállást találtak, szóval kinek hogy.. én személy szerint jártam már pár mediterrán helyen sokkal szebb partokkal, és ott kerültek ennyibe a szállások, nem pedig horvátba.. ezért informálódok, hátha valmi értelmeset is meg tudok nem csak azt hogy nem a spórolósoknak van meg stb.. mert itt konkrétan nem a pénzről van szó, hanem hogy ki merre járt, merre érdemes menni, merre vannak szép partok, szórakozás

2019. jún. 13. 14:45
 9/14 D. Brasco ***** válasza:
82%

Az ilyen ismerősöm/szomszédom/kollégám/stb azt mondta jellegű információktól mentsen meg az ég!Ez kb a valaki látott olyat aki azt hallotta,hogy valaki azt olvasta,hogy... kategoria!

Nekem is volt ex kollégám aki állítása szerint puci picshával foglalás nélkül elindult a horvátokhoz,majd ott helyben keresett valamit és csodák csodája jóval olcsóbban talált sokkal jobbat mint amiket a neten hirdettek!Mert 20euróért fejenként valami parti kacsalábon forgó palotát sikerűlt kifognia!évekkel később mikor már nem is dolgozott a cégnél derült aztán ki,hogy nem találtak azok semmit,2 napig vadkempingeztek az autóban,mire aztán valami falu széli putrit sikerült kibérelni világháború előtti butorokkal meg felszereléssel!Ugyhogy en fenntartásokkal kezelném ezeket a sikersztorikat a majd én elindulok nyaralni azt majd én megmutatom .........

Azt meg nem értem,hogy te ennyiert tudsz szebbet meg jobbat(mert mar jartal ott)akkor miert a horvátoknál nézelődsz?


"mert itt konkrétan nem a pénzről van szó, hanem hogy ki merre járt, merre érdemes menni, merre vannak szép partok,"


Mert akkor miről van szó??mert eddig az jött le hogy 30euróról éjszakánként ami neked sok!Innentől kezdve meg nem értem hogy rajtad az mit segít ki hol járt,ha te azt majd ugysem tudod vagy akarod megfizetni!

Ott a booking.com meg millio masik szallaskereső oldal,ird be a feltételeidet azt keresgélj!

Pag meg pont nem lesz az a kifejezett diszkont hely a horvát ibiza néven emlegetett zrice beach miatt!Tekintve hogy az összes európai zülledék fiatal gyűjtőhelye akik miatt mindent annyiert lehet adni amennyiert nem szégyellik!

2019. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hidegen hagy a hápogásod, témához nem annyira kapcsolódó szarságaidtól, ha nem tudsz megfelelő választ adni csak bele cseszni a másikba akkor viszont látásra, útmutatásért fordultam ide nem a “bele baszok a másikba mert meg tehetem telefont nyomkodva” dolgokért, egyébként azért horvát mert ott még nem jártam, kíváncsi vagyon az emberek véleményére hogy ki melyik részt preferálja a horvátoknál, nem pedig azt hogy ha sokallod akkor ne menj, nem tudsz egy értelmes mondatot hozzá szólni, akkor maradj csendben, ne nyomogasd, ne itt éld ki a flusztrációidat
2019. jún. 13. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!