Kezdőoldal » Utazás » Európa » Augusztusban megyünk Barceloná...

Augusztusban megyünk Barcelonába,1-2 napot a városban töltünk, majd bejárjuk Costa Brava-t autóval. Érdemes a Barcelonában töltött napokra is autót bérelni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem már nézegetni, hogy milyen jegyárak vannak közösségi közlekedésre, de érdekelnének személyes tapasztalatok. Be lehet járni autóval a nevezetességeket? Érdemes, vagy egyszerűbb, olcsóbb inkább a public transport?

2019. jún. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
En gyalog jartam be a nevezetessegeket, igy magat a varost is jobban felfedezhettem.
2019. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"public transport?" ???


Magyar nyelvű oldalon vagyunk, kérem... :D Még ha spanyolul írtad volna... :-)


Nagyon jó - sőt, inkább kiváló - Barcelonának a tömegközlekedése (bocsánat, public transport :D), teljesen felesleges autót bérelni, már csak azért is, mert utána meg a parkolással lesznek gondjaitok.

Érdemes vagy 10-es gyűjtőjegyet venni - ezt bárki használhatja, esetleg Barcelona kártyát, amivel akár belépőkhöz kedvezmények is vannak.


Véleményem szerint a Costa Bravat is felesleges autóval bejárni - remek a vonatközlekedése és végig a parton megy a vonat - de ez már a Ti döntésetek.

2019. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barcelona mindenképp tömegközlekedéses. Sokkal sokkal praktikusabb. A parkolás rémálom a dugók is. Nekem a Barcelonai autós élményem számokban 3 idegösszeroppanás, 1 parkolási bünti, 2 szuicid hajlamú gyalogos és 1 tükröm törték le. Kibírtam röhögés nélkül :D személyes tapasztalatot félretéve az idő nagy részét azzal töltenétek hogy parkolóra vadásztok.. A tengerparti részeket pedig autóval
2019. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barcelonában abszolút a tömegközlekedést ajánlom, de a környék megnézésére nyugodtan béreljetek autót, lehetőleg kis helyi cégtől, mert azok nem zárolnak letétet a bankkártyán. Mi annak idején adtunk 300 eurot kp-ban letétként, arrol adtak egy papírt, és amikor leadtuk az autot azonnal adták is vissza. Viszont az sem rossz, ha hajoval mentek el a környéket megnézni, pl.Blanes, Tossa de Mar, Llorett de Mar stb . hajoval is nagyon klasszul megnézhető.
2019. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a véleményeket, ötleteket! :)
2019. jún. 17. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!