Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barcelona, Alicante vagy Málta?

Asapferg kérdése:

Barcelona, Alicante vagy Málta?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elorelathatolag 4 fiatal srac fog egyutt elmenni nyaralni, ezt igy az elejen hozzateszem, hogy nem feltetlen egy hotelben lazulos hetet tervezunk. En mar Alicanteban jartam ugyan, elkepeszto hely, es tudom hogy a szomszedban ott lenne Benidorm is. A masik kettorol azonban nem tudok olvasottakon kivul mast mondani. Hova erdemes menni, mit erdemes megnezni stb. Plusz van-e valakinek tippje, hogy ennek a negy sracnak hogy lenne legjobb ar/ertek aranyban szallast talalni. Nem vagyunk elrugaszkodottak, inkabb elmenyre koltenenk mintsem luxusszallasra, de azert megis. Airbnb-t is ismerjuk mind, de sajnos sokszor a hotel jobban megeri, foleg ha reggeli is van az arban. Szemelyes tapasztalatok/tippek barmilyen mennyisegben johetnek. Koszonom :)

2019. jún. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, melegek vagytok, akkor Barcelonában a legtoleránsabbak.
2019. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy jo poen volt, tenyleg birom az ilyet de itt nem ez a helyzet. Csak talan igy kulturaltabb volt, mintha beleirom hogy igen, csajokat szeretnenk hajtani reggeltol estig😁
2019. jún. 18. 21:43
 3/5 D. Brasco ***** válasza:

"hogy lenne legjobb ar/ertek aranyban szallast talalni"

Booking trivago

Vagy ha tenyleg semmi nem szamit hostelworld.com!Olcsó de olcsó

2019. jún. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem láttam korábban annyi jó nőt egy helyen, mint a barcelonai tengerparton tavaly novemberben.

Ha Barcelonát választjátok, nézzétek jól meg a szállás elhelyezkedését, külvárosból több mint 2 euró egy vonatjegy. Zona1-es szállást keressetek.

Bunkers el Carmelt ne hagyjátok ki!

2019. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom szep, maradjatok az Airbnbnél, négy embernek mindenkeppen az éri meg a legjobban, négy fiatal srácnak Barcelona szerintem jobban fekszik mint Alicante bar en egyedül voltam úgyhogy nekem BCN kicsit sok volt néha:)


Máltán nem voltam, de mindenki nagyon dicséri:)

2019. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!