Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit ajanlotok megnezni Rodosz...

Mit ajanlotok megnezni Rodosz szigeten, illetve nektek mik voltak a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

A fo kerdesem az az lenne, hogy ti miket ajanlanatok megnezni a szigeten?

Illetve, hogy milyenek az utazasi lehetosegek a szigeten belul, milyenek az etel-ital arak? Es hogy nektek hogy tetszett?

(Rodosz belvarosaban lesz a szallasunk)



2019. jún. 22. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 1 hetre megyunk, illetve kettesben a parommal (20evesek vagyunk, szoval a hegymaszas/kirandulas sem gond egy-egy eldugott helyert)
2019. jún. 22. 17:28
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rodosz óvárosát neznem meg elsosorban, ha mar a szallasotok ott lesz, utana szerintem megeri autot berelni egy par napra, a sziget 2-3 nap alatt siman bejarhato ha nem siettek, es mindent megneztek amit erdemes. Nekem ami a legjobban tetszett a szigeten az az Anthony Queen obol volt, oda mindenkepp menjetek el, de Ladiko, Lindosz tengerpartjai is nagyon-nagyon szepek, Prasonisit is megneznem, ott talalkozik a ket tenger, szerintem nagyon szep hely az is. Ha esetleg vagytok egy kis ejszakai eletre, bulizasra, akkor Falirakit erdemes valasztani, ott vannak lehetosegek az ilyesmire. Etel-ital arakkal kapcsolatban nekem nem nagyon volt problemam, szerintem nem veszesen dragak. Nekem osszessegeben nagyon tetszett Rodosz, szivesen visszamennek:)
2019. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!