Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi nyaralás buszos...

Görögországi nyaralás buszos grand tours kint mennyibe kerül a dohány áru? Lehet e venni vágott dohányt ár mennyi? Élelmiszert mit érdemes?

Figyelt kérdés

Apartmanban fogunk lakni

Bármilyen infó nagy segítség. Első buszos út.



#GÖRÖGORSZÁGI #NYARALÁS ÉLELMISZER #DOHÁNY.. BUSZOS UTAZÁS #APARTMAN..
2019. jún. 26. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

KINT ENNYIBE KERÜL A DOHÁNY ÁRU: 3.5€-5.5€

NEM TUDOM LEHET-E VENNI VÁGOTT DOHÁNY ÁR MENNYI!

ÉLELMISZERT AZT ÉRDEMES AMIT SZERETSZ!

2019. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.. Nem tudom át engedik e a határon az elektromos cigarettát.. Így mivel erről infót sem találok.. Tűrhető árat írtál.. 🤗
2019. jún. 26. 15:45
 3/19 anonim válasza:
75%
A multicégeknél (pl: Lidl) ugyanazon az áron van szinte minden, mint itthon. Mi tavaly Zakynthos-Agios sostis-ban voltunk, autót nem béreltünk, szóval a Lidl messze lett volna. A falubeli magánboltokban vásároltunk, ahol a zsömle kb 30 centért volt.
2019. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Épp emiatt kérdeztem.. Mert már annyi hülyeséget olvastam.. Hogy kissé össze zavarodtam.. Ha kicsit drágább az élelmiszer az még nem is probléma.. Pár ezer forint kiadás.. De olvastam olyan kommenteket hogy kissé ki kerekedett a szemem.. Még annyi kérdésem lenne.. Az apartmanban tudok e főzni néha? Milyen a felszereltség? Konkrétan Neos Marmaras az úti cél..
2019. jún. 26. 15:52
 5/19 anonim válasza:
100%
Ezt apartmanja válogatja, a prospektusban le szokták írni a felszereltségét!
2019. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! .. Hasznos volt a komment.. Érdeklődők olvasok utána.. Több szem többet lát.. Több ember véleménye pedig fontos.. Természetesen mindenkinek más a tapasztalata.. Mivel első buszos út.. .. Remélem zökkenőmentes lesz minden. Az árakat legalább saccolni tudom a vélemények alapján.:)
2019. jún. 26. 16:02
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az apartmanokban általában rendes konyha van, edényekkel, evőeszközökkel, de azért lehet meglepetés, a görögök elég lazán kezelik a dolgokat. Alap dolgokat lehet főzni, a nagyobb baj, hogy egy csomó minden hiányozni fog, vagy a fél buszt telepakolhatnád: étolaj, só, cukor, fűszerek, kávé, stb. Ezeket ott nem fogod megvenni csak egy-két vacsora kedvéért. Inkább úgy készüljetek, hogy hideget, esetleg egy tésztát vagy rántottát tudtok az apartmanban enni, de nagy főzésekhez buszra nem tudsz felcsomagolni. Mindenképp vigyetek nagyon alap dolgokat: só, cukor, stb. aztán majd meglátjátok. Egy éles kést és egy rendes fakanalat mindig kell vinni, konyharuha, mosogatószivacs, stb. is kellhet, nem mindenhol adnak.


A bolti árak a hazaihoz hasonlóak, szerintem az éttermek is megfizethetőek, és a görög kaja kifejezetten finom. A nyaralás része a helyi ízek kóstolgatása...


A dohányzás ügyhöz nem tudok hozzászólni, de azt hiszem, egy karton cigit lehet vinni, az talán elég lesz, vagy veszel kinn.

2019. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:) nagy főzést nem szeretnék.. Természetesen nyaralni megyünk.. Így arra az esetekre gondoltam amit jó tudni és nincs a prospektusban. .. Amit mások tapasztaltak kint. De így könnyebb hogy írtatok segítettek... Örök hála és köszönet 🤗🤗
2019. jún. 26. 16:15
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha le kellene festenem a tipikus magyar parasztot, téged kérnélek fel modellnek.

Épp annyi eszed van, hogy egy buszos görög útra fizetsz be.

Nem kérdezel, befizetsz.

És az egyetlen dolog ami érdekel, hogy mennyi ott kinn a cigi.

Kérdezhetted volna azt, mit nézzél meg, van-e látnivaló a körnéyken,viheted-e a töltöttkáposztát lefagyasztva, kibírja-e a falusi disznótorosod a 20 órás utat.

De nem.

Te azt kérdezted meg, milyen kaját fagyasszáél le és mennyi odakinn a cigi.

Megvetlésem.

2019. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez a büdös paraszt..ahogyan neveztél.Hmm..téged minősít ahogy írtál nekem. Az IQ. Nálad látszik mennyi.. Én kérdéseket tettem fel. Neked miért kell így viselkedni? Ha már ilyen szépen tisztelsz embereket és van időd engem mocskolni.. Miért nem mentél más oldalra? Mint fentebb írtam.. Csak infó érdekel.. Te egyből támadsz.. Hagyd abba a herbált tesó mert a végén ki nyiffansz tőle.. Üdv a paraszt!!!!
2019. jún. 26. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!