Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban milyen drágák...

Olaszországban milyen drágák az italok a Magyarországihoz vagy a Romániaihoz képest?

Figyelt kérdés
Normál italokra gondolok mint pl sör vagy egyebek!

#ital #Olaszország #áruházi ár
2019. júl. 5. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Drágábbak sokkal sajnos kb 2-3 eut számolj az itthoni árakra
2019. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ásványvizet, üdítőt közértben kapsz hasonló áron, mint Magyarországon. Olcsóbb kávézóban, étteremben víz, üdítő 1,5-3 euró között van egy pohár. A szeszes italokat nem tudom.
2019. júl. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval első válaszoló, bárhol vedzel szezses italt sokkal drágább mint itthon?
2019. júl. 6. 08:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Tánccsoportal mennénk ki,akkor érdemes volna ki vinni pár rács sört, hogy az legalább olcsóbb legyen?
2019. júl. 6. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem a fő turistás helyeken nézelődsz, akkor fogsz találni hasonló, vagy alig drágábbakat mint itthon.

Olaszországban is van Lidl, Penny és hasonlók.

Gyakran járok ki Olaszországba és hazajövetel előtt ezekben szoktam jól bevásárolni.


Amúgy figyelmedbe ajánlom majd a Limoncellot.

2019. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rákerestem egy olaszországi aldira. 2x330ml-es sör 2.79 euro, egy jobb márkájú sör 355ml 1,99 euro. Dobozos üdítő: 0,39 euro, 1,75 l kóla 0,89 euro, ice tea 0,59 euro. Bármilyen nagyobb hipermarketben hasonló árakkal fogtok találkozni. Igen, talán a sör, alkohol picit drágább, döntsétek el, hogy ennyi belefér-e nektek.
2019. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl. most pont itt vagyok egy olasz reptéren, ami nyilván kicsit drágább, mint a város. A Carrefourban egy fél literes coca cola zero 1 euró.
2019. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!