Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyek a legolcsóbb benzinkuta...

Melyek a legolcsóbb benzinkutak Szlovéniában és Olaszországban?

Figyelt kérdés
Jövő héten utazunk Olaszországba Szlovénián keresztül és szeretnék tájékozódni, hogy hol lehet érdemes tankolni ezekben az országokban. Nyilván az autópálya mellettiek jóval drágábbak, inkább kisebb kutakra lennék kíváncsi, még ha is le is kell menni miatta a pályáról. Olyanok érdekelnének mint pl. nálunk az Auchan kutak. Előre is köszönöm a segítséget!

2019. júl. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szlovéniában teljesen mindegy hol tankolsz, mert országosan mindenhol ugyanannyi az ár államilag. Igen, autópályákon is. Olaszországot nem tudom.
2019. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos volt, nem tudtam.
2019. júl. 17. 11:54
 3/8 D. Brasco ***** válasza:

Cserebe az olaszoknál majdnem a legdragabb a benzin europaban de a top5-ben biztosan benne van!1.5€ alatt ott ne is keress benzint mert nem lesz!

Es altalaban minden kút önkiszolgalo,de nem ugy mint otthon higy tankolsz magadnak majd bemesz fizetni a shopba.Ott senki meg semmi nincs,csak egy kútfej meg egy automata ahol fizetni tudsz azt jonapot!

2019. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes Szlovéniában csurig tankolni, általában minden olasz átkelő közelében van benzinkút, mert az olaszok is oda járnak :-) Sorbanállásra számíts hétvégén. Nekem az volt a tapasztalatom Olaszországban, hogy nem nagyon volt árkülönbség a kutak között, max. 10 centen belül. Mostanában sokan rágörcsöltek erre a benzin kérdésre, de hidd el, ha kiszámolod, nagyon keveset spórolsz az utazás teljes bekerüléséhez képest. Egy tank benzinen legfeljebb 1-2 ezer Ft.
2019. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3: Köszi az infót, az automata kút nem okoz gondot, néhány éve már az Auchan kútnál csak azt használjuk, szóval nem lesz vele gond. Az átlagárakat már néztem, láttam, hogy olaszoknál drága.
2019. júl. 17. 13:55
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Neked is köszi! Odafelé hétfőn megyünk, talán akkor kisebb lesz a sor. :-) De akkor jól megtankolunk, mielőtt átlépünk, ott nem megyünk túl sokat majd, lehet elég lesz utána hazafelé.

Nem görcsöltünk rá, csak ha van rá mód, miért ne spóroljak valamennyit. Nem azért, hogy hazahozzam, hanem hogy a nyaralás alatt valami még jobbra költhessem. ;-) Mivel nem ismerem a kinti viszonyokat egyáltalán, úgy gondoltam, hogy ott is lehetnek akkor különbségek a kutak között mint itthon.

2019. júl. 17. 14:00
 7/8 A kérdező kommentje:
#1: Csak tájékoztatásul: sajnos nem úgy van, ahogy írtad, nagyon komoly eltérések vannak a benzinkutak között, 10-20 cent körüliek. Friss tapasztalat, tegnap éjjel értünk haza.
2019. júl. 29. 13:24
 8/8 A kérdező kommentje:
#3: Egyszer tankoltunk az olaszoknál, nemhogy teljesen automata kút volt, de ott volt egy ember, úgy ment a tankolás mint valaha régen, helyben fizettünk neki. Tény, hogy a shopba nem kellett bemenni. :-)
2019. júl. 29. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!