Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralt már valaki Sanremoban?...

Nyaralt már valaki Sanremoban? Milyen a tengerpartja?

Figyelt kérdés
Családdal utazom, főleg kirándulás miatt megyünk,de pár nap fürdőzést is beiktatnánk.

2019. júl. 22. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:

"Sanremoban?"


Én már igen, de akkor még másképpen írták!

2019. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2002-től újra egybe írják...

Választ esetleg kaphatok a kérdésemre akkor?:D

2019. júl. 22. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Kavicsos, esetleg aprókavicsos, és azon a partszakaszon jellemzően gyorsan mélyülnek a strandok.
2019. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor gondolom olyan,mint az Adria.
2019. júl. 22. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik része az Adriának :D

Ott van homokos,kavicsos, sziklás part...

2019. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elnézést,a horvátországi részére gondoltam,ott van általában kavicsos tengerpartja.:)

Cinque Terrét ismerem csak Olaszországból,ami szintén a Ligur tenger partján van. Ott élveztem a fürdést,Horvátország számomra hűvös.:D

2019. júl. 23. 17:16
 7/7 A kérdező kommentje:

Visszajöttünk. Gyönyörű,tiszta és meleg volt a tenger. A tengerpartja pedig homokos.

Volt szerencsém fürdeni a Francia Riviérán,Cannes-ban is. Elképesztően szuper volt. Nem kérdés,hogy jövőre oda szeretnénk utazni. :)

2019. aug. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!