Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Úgy alakul, hogy egy napot...

Úgy alakul, hogy egy napot Szolnokon fogok tölteni. Milyen programokat javasoltok?

Figyelt kérdés

A repülőmuzeumrol tudok, oda valószínű elmegyek. Autóm lesz, ha ez számít.

Minden választ előre köszönök.



2019. júl. 29. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiszaliget, Milleniumi híd, Reptár
2019. júl. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2019. júl. 29. 11:50
 3/5 anonim válasza:
24%
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de a Rózsakert így nyáron szép a Tisza sétánnyal, a gyalogos híd este kivilágítva hangulatos. Sok rendezvény van érdemes neten nézni és kifogni egyet. Éttermeket is tudok ajánlani vagy jó gyors kajás helyeket (Heaven bistro menük vagy vasárnapi korlátlan, Pezzoban minden finom ez a kettő a buszpályán van lehet fent parkolni, Törpe ételbár, ott menüt érdemes a Szolnok Plázánál). Figyelni kell a parkolásra, mert sok helyen előre fizetős az óra! Van Szolnokon egy szabadulószoba is, mozi is jó szerintem, a Rózsakerttől indul hajókázás gyakran na azt nagyon ajánlom!! :) Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed nyugodtan tedd fel:)
2019. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Törpe ételbár, ott menüt érdemes"

Oda bemenni sem érdemes, mert már attól is szalmonellás leszel, ha a kilincset megfogod!

A Reptár bőven napos program, a mellé maximum csak séta fér bele (Kossuth tér, rózsakert, Tisza part) meg valami kaja + cukrászda (Zagyva - Marcipán).

2019. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Törpe ételbár?? Xd A vendéglátás legalja!
2019. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!