Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legjobb Balaton...

Melyik a legjobb Balaton parti település ezek közül?

Figyelt kérdés
Siófok, Zamárdi, Fonyód, Balatonboglár, Balatonfüred, Keszthely?
2019. aug. 7. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Mindegyik szép, de nyilván más-más szempontból érdemes oda utazni.

Siófok nyáron nagyon központi hely, ott van minden. Balatonboglárt személy szerint nem szeretem, akkor inkább Balatonlelle. De a bor napok mindegyiken jók lehetnek..

Balatonfüred pedig egyszerűen gyönyörű. Ott sokat lehet sétálni a városban és nagyon hangulatos az egész. Zamárdiban eddig 1x voltam, akkor is nagyrészt csak a hotelben. Úgyhogy arról nem tudok sokat mondani. Keszthelyen meg lehet nézni a kastélyt meg több múzeumot, az is jó kirándulóhely. Fonyód meg nem tudom..

De én leginkább tuti Balatonfüredet ajánlanám, ha pl családdal mennétek vagy valami romantikusabb utazásra.

Viszont ha meg barátokkal bulizni meg ilyenek akkor Siófok.

2019. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Keszthelyre és Fonyódra szavazok
2019. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Siófok egyértelműen a legborzasztóbb, annál prolibb, aljább hely nincs az országban.
2019. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na jó, de a legjobb mire?
2019. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Siófok túlzsúfolt, nagy a tömeg, azt én nem választanám. Zamárdiban van szabadstrand, de a déli part igényessége elmarad az északihoz képest. Keszthely nagyon szép, Balatonfüred rengeteget fejlődött, viszont kicsit drága.


Szóval leginkább Keszthely lenne, ahová én mennék ezek közül.

2019. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nehéz sorrendet állítani, mert más kategóriában versenyeznek.

De valóban, Siófok az mindennek az allja. Oda menjenek csak a bulis drogos kivagyi aljaemberek...


Én Boglárt szeretem. Nyugis, csak szabadstrandok vannak, lehet úszni, senki nem csesztet semmiért... bármikor nyársazhatok, minden létező kiskereskedelmi lánc elérhető távolságban, olcsóbb a többi helynél minden, ha nyüzsi kell az van lellén (vidámpark, cirkusz, diszkó), ha piac az fonyódon, ha túrázás, akkor akár itt is elérhetó, de hangulatos hajókázás az északi partra is bármikor jó, és ott aztán lehet hegyeket mászni 🙂

És innen a legszebb a badacsonyi látképes naplemente.

2019. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!