Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten érdekes helyek?

Budapesten érdekes helyek?

Figyelt kérdés
A napokban utazom Budapestre és lesz kb. 4 szabad órám nézelődni. Vár, parlament, halászbástya, Margit-sziget már megvolt. Mi olyan látnivaló van, ami ennyi idő alatt megjárható?

2019. aug. 13. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben nem hagynám ki a János hegyet, az Erzsébet kilátóval a gyönyörű panoráma miatt. Megközelítési alternatíva: Az Anna-réttől a zöld sáv jelzésen haladó útvonal, a Tündérszikla érintésével, a libegővel csaknem párhuzamosan ér fel a János hegy tetejére, az Erzsébet kilátóhoz. Teljes táv: Kb. 5 km. A Széll Kálmán térről induló 21A busszal tudsz eljutni. A busz menetideje kb 20 perc.


Anna-réttől a Tündérszikláig a zöld sáv. A Tündérszikától a János hegy tetejére a zöld háromszög-zöldsáv mentén tudsz feljutni.

2019. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia, mi imadjuk a Vajda-Hunyad várat, Hősök tere és környéke, ott van a műjégpálya mellett, körülötte a Városliget..

Pont elég rá kényelmesen a 4 óra.

A vár olyan,hogy nem muszáj bemenned, szuper szép setalós a kertje is..

Bár ott van bent a Mezőgazdasági múzeum, iszonyatosan jó szerintem, es gyönyörű is..de akkor több idő kéne...


A Hősök tere is gyönyörű, a 2 nagy múzeum közt, amiket csak kívülről megnézni is boldogság..😉

Könnyen megközelíthető a kis foldalattival, Deák térről, vagy nem tudom hova érkezel Budapestre...

Remélem tudtam segiteni...😊

2019. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!