Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Merre vannak a legjobb francia...

Merre vannak a legjobb franciaágyas szállások Magyarországon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furán hangzik, de fontos lenne, hogy franciaágyas legyen és ne két összetolt szimpla ágy, mert attól a hideg kiráz.:D

Amúgy az is érdekelne, hogy hova érdemes ellátogatni így ősszel. A távolság nem probléma.:)

Köszönöm, ha valaki ajánl a fentieknek megfelelő szállást.:)



2019. szept. 19. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Kulturáltabb szállásokon ki lehet választani, hogy franciaágyas legyen. Amúgy én sokat utazom barátokkal, nekünk egy külön küzdelem, hogy szimpla ágyak legyenek. Amit végképp nem értek, mikor pl. négyágyas szobában két franciaágy van...

Ősszel erdőbe kell menni, nézegetni a szép színes lombokat...

2019. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig szinte mindenhol dupla ágyat kaptunk barátommal, nem franciát. Igaz, nem járunk túl sokat szállodákba/apartmanokba, inkább sátrazunk, de a tapasztalatok alapján azt hittem, hogy ritkaság a franciaágy...


Az erdős választ köszi, pont erre gondoltam, sokat segítettél. (Nem.) Nyilván nem balatonpartra mennénk ősszel, hanem valami olyan helyre, amit ilyenkor is van értelme látogatni. Nem tudom, vadaspark, vagy múzeum, akármi. Nem vagyok otthon minden városban, lövésem sincs mit érdemes megnézni, ezért kérdeztem. Színes erdőbe itthon is el tudunk menni.:)

2019. szept. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!