Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Magyarország

A kérdés

Tudnátok mondani Magyarországon olyan hotelt, szállodát, vendegházat, ami a természetközeliségével vagy bármi mással pozitív benyomást keltett?

Keress kérdéseket hasonló témákban: utazás, hotel, szálloda, wellness, természet

okt. 8. 18:39  Privát üzenet  

A válaszok
A Nomádot ajánlom, mert a telek nagy része erdő és a házak egy része is a mélyén rejtőzik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 8. 20:32 Privát üzenet

Pénzpataki Vadászház, Répáshuta

Iden majusban voltam ott. A kornyek alomszep, hisz a Bukki Nemzeti Park kozepen van. Az epulet normalis, a szobak tisztak voltak. A hazaspar, akik a vendeghazat kezelik, nagyon baratsagosak voltak. Az etel, amit kaptunk finom volt. Hatalmasakat setaltunk a kornyeken. Most gondolkodom erosen, hogy volt e valami negativ az ottletunk soran, de nem jut eszembe semmi. Jah, es alig van terero, extra plusz ha a vilagtol tavol akarsz lenni egy picit.

Szerintem jovore is visszamegyunk, mert annyira elveztuk.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 10. 18:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinéztem egy autót FORD MONDEO 2. 0 Tdci 130Le 60%-ban városba használnám. Tudnátok mondani róla pozitív negatív érveket, hogy miért ne vagy miért vegyem meg? Mennyit fogyaszthat?
Tudtok pozitív személyiségű színészeket mondani?
Tudtok mondani olyan tulajdonságokat, amik negatìvak is lehetnek, emellett pozitìv tulajdonságok is egyben?
Tudtok nekem nagyon rövid pozitív gondolatokat mondani?
Tudtok mondani pozitív dolgokat a magányról, egyedüllétről?
Kikre szokták ezt mondani?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Magyarország rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!