Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek egy 30 literes...

Szerintetek egy 30 literes hátizsák elegendő utazáshoz?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, hogy legalább egy 40 literes jól jöhet, de mindenütt csak 25-30 literes hátizsákokat látok a web shopokban.

2019. okt. 17. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kèrdés természetesen az, hogy milyen utazáshoz és hová? Egy arktiszi expedícióra ugyan kevésnek tűnik a 30 liter, de egy nyàri hoteles nyaralásnál ügyesen pakolva egyheti cucc is belefér, kivéve, ha díszcsomagolàsos elefántbébit akarsz benne hazacsempészni.
2019. okt. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egy 25 literessel 2-3 hónapig elvagyok a trópusokon.
2019. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 35 literes és egy 60 literes túrazsákom. 1-2 hetes nyaralásnál, nyáriasabb klímánál a kisebbet használom és simán elfér minden, amire tényleg szükségem van.
2019. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
esetleg kiegészíti az ember egy utazótáskával
2019. okt. 17. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 30 literes hátizsák az pont a fapadosok nagyobb kézipoggyaszba, amit már priority jeggyel fel lehet vinni. Egy kisebb táskával együtt nekem két hétre elég volt, pedig lány vagyok, viszont tény, hogy a ruhám a méretéből fakadóan elég kevés helyet foglalnak. Csak túracuccot vittem, sok meleg ruha se kellett, így rendben volt.
2019. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen utazás, hova, meddig, milyen szállással, mikor, mivel?
2019. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!