Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan kezdjek új életet...

Hogyan kezdjek új életet magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerbiában születtem, és itt is élek. Szak középsulit fejeztem be, amit nem biztos hogy elfogadnak Magyarországon, de én ott akarok majd élni. Állampolgár csak 9 hónap múlva leszek.

Nem tudom, hogy hogy vágjak bele. Elsőbb keressek valami munkát és utána a közelben valami albérletet, vagy sulizzak, és azz mellett munka, vagy hogy kezdjek bele? És hol lehet ennek utánnanézni?



2019. okt. 22. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, mennyi idős vagy,mennyi pénzed van?
2019. okt. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok offolni, de talán úgy kellene kezdened, hogy Magyarországot nagy kezdőbetűvel írod...
2019. okt. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt már most megmondom, hogy Magyarországon nem leszel elég magyar soha. Ahogy Szerbiában sem vagy soha elég szerb...


Munkát kellene találnod mert el kellene tartanod valamiböl magadat. Mivel fiatal vagy keress lakótársakat.

2019. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!