Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit lehet ilyenkor télen 7-16...

Mit lehet ilyenkor télen 7-16 éves gyerekekkel csinálni, Budapest-Balaton között?

Figyelt kérdés

Szeretnék unokaöcséimnek és unokahugaimnak valami közös élményt karácsonyra. Mi Velencei tónál élünk, így Budapest környéke vagy akár a Balaton környéke is szóba eshet még.

Olyan programot szeretnék ami benti vagy mindenképpen idöjárástól nem függ. Ès a tinik is élvezik. (habár a 16 éves tényleg mindent élvez)


Tudnátok ötletet adni?

Menekülö szobára gondoltam 1x, de ott a kicsi szerintem még nem fog tudni sokmindent csinálni.

Mászás, vagy valami sportosabb élmény?

Fürdök dugig lesznek karácsonykor, és korcsolyázni sem tudnak/akarnak.



2019. nov. 13. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Trambulin park. Szerintem az gyereknek, felnőttnek is tök jó.
2019. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp együtt kell hohy menjen a kicsi a naggyal ? Külön külön is lehet ám programot csinálni. Na meg az se kell, hogy télen legyen a program, mehetnétek nyáron is. Most csak egy ajándéktárgyat kapnának, amire ráírod a majdani programot, meg ,éllé valami apróságot
2019. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tropicarium (rája simogatás, ha még van), Csodák Palotája
2019. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Balatonföldváron nagyon jó program a kilátó, ami egyben egy modern hajózási múzeum, van benne több interaktív megálló is.


Ha egy kicsit többet utaztok, nincs nagyon messze a Balatontól Bakonybél, ahol a Pannon Csillagdát ajánlom, fantasztikusan jó program.


Falmászásra Székesfehérváron is van lehetőség, arra az esetre, ha ilyenkor Pesten tömeg van.


Amúgy meg mozi, színház, koncert Veszprémben, vagy Székesfehérváron.

2019. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!