Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen pozitív vagy negatív...

Scream85 kérdése:

Milyen pozitív vagy negatív csalódás ért már szálláshellyel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Akár egy balatoni magánszállás, akár egy wellness szálloda volt.

Pl közel sem olyan volt mint a vendégértékelésekből vártátok, stb?


Így anonim módon akár nevesíteni is lehet a szállást.


2019. dec. 2. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyszer Spanyolországban foglaltunk egy tengerparton lévő szállást, ha kiléptünk a szállodából, valóban ott volt a tenger - csak épp azon a szakaszon sziklás part volt, szögesdróttal elzárva - hiába jelölt a térkép ott homokot :-) Szerencsére április volt, nem akartunk egész nap fürödni :D és azért messzebb találtunk "rendes" partot :-)
2019. dec. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a wellnesseket leszámítva gyakorlatilag egyáltalán nem érdekel a szállás minősége, így túl sokszor nem csalódtam. Visegrádon az agyonreklámozott Silvanus viszont az volt: az egyetlen igazi vonzereje az elhelyezkedése, amúgy gyenge a konyha, a szobák rég nem voltak felújítva. A személyzet mondjuk rendben van. Ettől függetlenül egész biztosan nem éri meg az árát.
2019. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

A balatoni szállások rendre túl vannak értékelve. Sajnos az átlag magyar igényeinek 9-10 pontos az a szállás is, amit 30 éve nem újítottak fel és a tulaj nagymamájának ágyában kell aludnia. A konyhában a legolcsóbb gagyi kínai berendezések, konyhagépek...

De közel van a büfé és a tulajjal is jót söröztek...

2019. dec. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól érezték magukat, akkor meg nem mindegy?
2019. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevés alkalommal ért negatív tapasztalat, általában pozitív szokott lenni. Volt sajnos olyan szállásom, ahol ágyi poloskák voltak, illetve olyan is volt, hogy eltűnt az Airbnb szállásadó a kulcsok átvétele előtt, nem reagált semmire és nem tudtam átvenni a lakást, így keresnem kellett helyben egy másikat. Az elmúlt 5-6 évben más atrocitásra nem emlészem.
2019. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer volt nagyon negatív tapasztalatom. Bulgáriában, ahol annak ellenére, hogy behazudták booking.com-on, a szállodában senki sem tudott angolul, majd a nyelvi nehézségeket kohasználva megpróbáltak átverni.


Pozitív sok volt. Mézes pálinkával kínáltak, gyümölcstál fogadott egy belépőkódos szállashelyen, tippeket, extra információs anyagot adtak a másnapi magashegyi túrához, vagy éppen ajándékot kaptunk valami apró kellemetlenség miatt.

2019. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Pozitív: Csoportos túrázáson voltam, nem voltak nagy igényeim a szállást illetően, mivel alapvetően nem a hatalmas kényelemről és luxusról szólt a dolog. De Szlovéniában volt egy szállás, ahol a kertet nem győztem fotózni, annyira csodálatos volt. Igazi kis ékszerdoboz.


Negatív: Sao Miguelen booking-com-on keresztül foglaltam egy 9,8-as értékelésű szállást... Hát, elég dohos szag volt, retro cuccok (de az a gáz fajta:D), gagyi konyha és a pótágynak valami retek kempingágy foltos matraccal.

2019. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

2 szintes motel emeleti szobajaban voltunk. Negativ elmeny volt, hogy az alattunk levo szobaban az idiotak benthagytak a kiskutyat, aki egesz ejjel visitott (nyilvan ilyesmi egy vedegertekelesbol nem derul ki). Tobbx hivtuk a recepciot, hallottak ok is az ugatast/vonyitast, de nem tudtak mit tenni.

Pozitiv meglepetes volt hogy reggel azt mondtak, nem kell kifizetni az ejszaka arat a minket ert kellemetlenseg miatt :)

2019. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Bocsi, nem figyeltem a kategóriát:(
2019. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legrosszabb negatív élményem egy esztergomi panzióban az volt, hogy hétvégén a panzió éttermében egész éjjel buliztak őrült hangerővel, mert esküvő volt. Egyáltalán nem tudtunk aludni
2019. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!