Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol van ez a hely Budapesten...

Hol van ez a hely Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudná mondani, hogy hol van ez a hely pontosan? Link: [link]
2019. dec. 11. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom... honnét van a kép? Valami plusz infó van? Rengeteg pont ilyen hely lehet Budapesten....
2019. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát... logikázzunk.

Először is ugye van rajta lakótelep.

[link]

A gazdagrétit kapásból kizárnám, mert azt ismerem, és tuti nem ez.

A többi közül azokat nézegetném, amik régebben épültek, mert az előtérben a ház kb. 50-es évekbeli, és a legtöbb lakótelep környezete nem ilyen.

Plusz baloldalt a háttérben a templom így ránézésre nem a gyakori barokk stílus, hanem talán neoromán/neogótikus (?) ennek alapján talán el lehet indulni.

2019. dec. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pesterzsébet lakótelep Hársfa sétányon álló 10 emeletes sávház valamelyik ablakából készült ez a kép - ki lehetne mérni melyikből.


A képen látható 1970 k. gyártott épülettípusból jutott az Izzóra 11, a Kacsóra 4, Budafokra 5, Egressyre 5, Mátyásföldre 3, Keresztúrra 11, Óhegyre 4, Harmatra 4, Lőrincre 3, Erzsébetre 29. Nekem is végig kellett nézni, Google-mapon, melyikre illik. Az Erzsébeti templom elég jellegzetes, de így az oldaláról szerintem még a helyiek se nagyon ismerik föl.

2019. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Havanna ltp. az a kék a háttérben a Karib tenger.
2019. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 köszi, én épp a templom miatt követtem a kérdést, mert megtetszett a képen :)
2019. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!