Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ahol van az Árkád, ott van mo...

Ahol van az Árkád, ott van mo zi is? Melyik mozi az? És hol tudom megnézni milyen filmek lesznek, és mennyiért? Kicsit kezdek elveszni.

Figyelt kérdés
Ha mi ott szeretnénk vásárolni,akkor levesznek valamennyit a vámon, vagy ez hogy működik?tervbe vannak valamennyi ruha,tusfürdők,élelem, stb.. Busszal mennénk,először Magyarországra,Vajdaságból. :) .

2019. dec. 16. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Pont az Árkádban nincs, de onnan száz méterre van, a Sugár nevű kisebb bevásárlóközpontban. Látni fogod, elég feltűnő épület mindkettő.
2019. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) onnan már meglesz akkor
2019. dec. 16. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor miért nem mentek az Aréna plázába? Nagyobb, jobb, és ott sokkal jobb mozi van mint a sugárban.
2019. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Vagy ha a Nyugati pályaudvarra érkeztek akkor rögtön ott a westend bevasarlo központ. Mozi is van. 😊
2019. dec. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Emberek, a kérdező a szegedi Árkádba megy a kulcsszavak alapjan, nem a budapestibe!


A szegedi Árkádban nincsen mozi, a Szeged Plazàban van a Cinema City illetvee van egy klasszikus mozi, a Belvárosi.


Vám szempontjàból inkább a szerb hatóságok oldaláról kell érdeklődnöd. Nem tudom, ez az oldal mennyire friss, kiindulasnak jó lehet: [link]

2019. dec. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ja, tenyleg 😀

De ezert kar volt lepontoznotok minket, csak segiteni akartunk.

2019. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit :) Köszönöm a válaszokat 😘
2019. dec. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!