Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan lehet eligazodni...

Hogyan lehet eligazodni megint Magyarországon ha egy darabig külföldön éltél? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éve élünk Észak-Karolinában (USA) a családommal és tavasszal költözünk vissza. Őszintén szólva kicsit félek. Milyen reakciód lenne, ha ilyen emberrel találkoznál? Kiváncsi vagyok. Előre köszönöm a válaszokat. :) 16/L

2020. jan. 22. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
miért költöztök vissza? én biztos hogy minden követ megmozgatnék, hogy ne kelljen. Kanadába nem tudtok átmenni?
2020. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Hol találtok elfogadható munkahelyet, lakást stb? Akit ismerek és hazaköltözött, mind megbánta. Ne a Fidesz hírportáljainak higgy. Nem az emberekkel lenne gondod, hanem a megélhetéssel.
2020. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Mi 10 év New yorki élet után költöztünk haza. Az emberek nem foglalkoztak vele, mert nincs a homlokomra írva, hogy 10 évig máshol éltem.

Munkát is találtam, férjem is. Szépen boldogulunk.

Nem hangoztattam, hogy kint éltem, de aki tudta, az sem jött azzala szöveggel, hogy " óó nem jött volna vissza"

Főleg amikor meséltem, hogy az amerikai egészségügy ezerszer rosszabb mint a magyar, az emberek felfogása is sokkal rosszabb mint a magyarokké. Magyaroknak 1 bajuk van. Mindennük megvan, mégis nyafognak, elkeseredett emberek. Morcosak. Pedig a környezetemben szinte mindenki külföldi nyaralásokra megy, 2 autó is van stb. Tudtátok, hogy USÁban az emberek 80% sosem utazott külföldre? Volt olyan született New yorki barátnőm aki 45 évesen még soha nem volt a fővárosban.

Mindnekinek megvan az oka, hogy ki miért jön haza- Szóval nem kell félned, senki nem fog furán nézni rád, mert hazajöttök, és biztos vagyok benne, hogy a szüleid sem aggódnak a munka miatt.

2020. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En is Eszak-Karolinaban elek :D


2 ev nem sok, konnyu lesz szerintem visszailleszkedni. Sok ismerosom van Magyarorszagon aki 2-3 evet toltott kulfoldon es utana hazakoltozott.


Melyik varosban vagytok?

2020. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hol találtok elfogadható munkahelyet, lakást stb? Akit ismerek és hazaköltözött, mind megbánta. Ne a Fidesz hírportáljainak higgy. Nem az emberekkel lenne gondod, hanem a megélhetéssel."


Gondolom ez a szulei dontese nem az ove. Sokan vannak kint vizummal IT szakemberek es mikor lejar a vizum akkor hazkoltoznek. Ha jo szakmad van nem halsz ehen Magyarorszagon.

2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!