Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazási kedvezményem (50% és...

Utazási kedvezményem (50% és 90%) van. Már nem tanulok. Akkor is használható? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Az árvaellátással együtt kaptam a nyugdíjfolyósítótól egy kedvezményre jogosító papírt, ami belföldön menetrend szerinti közforgalmú személyszállítást végző vonatokon és helyközi autóbuszjáratokon használható 50%-os és/vagy 90%-os utazásra használható, a hátuljára meg ráírnak vagy lebélyegzik. 2011. március 31-ig érvényes. De már nem tanulok, tehát suliba nem járok, mert végeztem, így is felhasználható még 2011. március 31-ig?
2010. júl. 23. 08:28
 1/3 anonim válasza:
Igen. Rajta van az érvényesség, ebbe senki nem fog belekötni. És egyébként is. Ha megkérdezi mondjuk a kalauz, hogy jársz-e még suliba és azt mondod,h igen, ő honnan tudja meg, hogy nem? Nyugodtan, nekem is volt.
2010. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is használhatod.

Egyébként az első egy kicsit banális dolgot írt (honnan tudná a kalauz, hogy jársz -e suliba?).... hát ezért van a diákigazolvány.... XD

2010. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok! Egyszerre csak egy kedvezmény vehető igénybe. Tehát nem vonható össze. Levonom ebből, ha ezt veszi igénybe, a másikat nem kérhetik. Tehát: biztosan állítom, hogy diák nélkül is utazhatsz ezzel. Köszönöm
2010. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!