Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hova költöznétek az alábbi...

Ti hova költöznétek az alábbi városok közül? Melyik a legélhetőbb?

Figyelt kérdés
Pécs,Szeged,Budapest,Sopron,Debrecen,Győr,Székesfehérvár,Zalaegerszeg

2020. febr. 8. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Budapest
2020. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Budapest, Győr, Fehérvár.
2020. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Győr, Sopron, illetve Szeged mivel Békés megyében születtem és közel is van, meg nem is rossz hely.
2020. febr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyobb városban gondolkodsz és nem fontos Bp közelsége, akkor Pécs vagy Szeged.

Ha nem akarsz Bp-en élni, de fontos a főváros közelsége / gyors, könnyű megközelíthetősége, akkor Székesfehérvár, esetleg Győr.

Ha kisvárosi életre vágysz, akkor Sopron.


Ez beállítottságtól, hivatástól / munkahelytől, családtól / baráti körtől, életkortól is függ.


Én 35-40 között, teljesen szubjektív alapon, ha a személyes kapcsolatokat nem vesszük, akkor Pécset / Szegedet vagy Sopront választanám.

2020. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Mindegyik helyen jártam már többször is. Az egyikben élek most is.

Budapest és Székesfehérvár kizárva. Egyáltalán nem élhetők.

Keletre nem költöznék.

Zalaegerszeg olyan, mint egy falu.

Pécsen nem jók a munkalehetőségek.

Marad Győr vagy Sopron. Győr jobban tetszik.

2020. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Budapest
2020. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha esetleg a külföldi munkavállalás sincs kizárva akkor Sopron. Még bécs is elérhető 1 órán belül. És előtte is vannak nagyon városok ahol van elég sok állás lehetőség.


Ha nincs valami extra végzettséged jó tapasztalattal akkor biztos, hogy a legtöbbre itt jutsz.

2020. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
40 évig laktam városban. Köszönöm, ennyi elég is volt. Ott valóban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem. 21 éve költöztem vidékre, s amíg a kezemet emelni tudom, nem is megyek vissza.
2020. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
64%
ha ezek közül kéne választanom akkor zalaegerszeg, de úgy vagyok mint a 8-as sokkal szivesebben lakok egy kis városban 5-10 ezer fő vagy faluban méginkább
2020. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Mindegyik város szép, bár ezek közül Szegeden laktam csak, illetve Győr - től 35km - re vettünk házat két éve . Győrben és Pesten sok lehetőség van. Szerintem sorrendben Győr, Sopron(Ausztria lehetősége miatt) Pest, Szfehérvár. De ez sok mindentől függ. Pesten szívesen éltem volna 10 éve még akkor más szempontjaim voltak. Ma már fontosabb a nyugisabb élet nekem. A többi város is tetszik nekem, Szegeden kifejezetten szerettem élni, ott tanultam, de a lehetőségek ezekben a városokban igen csekélyek úgy tudom. Valószínűleg ha Szegeden jobb lehetőségek lennének akkor ott élnék. Bár ez attól is függ kinek milyen szakmája van.
2020. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!