Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kelet-Magyarország valóban...

Kelet-Magyarország valóban olyan mint Mordor?

Figyelt kérdés
Soproni vagyok Budapestnél messzebb még nem jártam. De most el fogok tölteni 4 napot Miskolcon.
2020. febr. 15. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Miskolc még nem olyan vészes, de annál keletebbre már ne menj 😀
2020. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Miskolc élhető. De az abaúji részre màr ne nagyon menj. Jó meglehet látogatni a Boldogkő várát, ahogy a füzérit is. Sőt Debrecen és Nyíregyháza is itt van keleten, gyönyörű, élhető városok. De a kis abaúji falukba nem nagyon merészkednék be.
2020. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagy városoktól nem kell félni.

A bajos helyekre amúgy se keveredsz oda véletlen

Leginkább a gettora hasonlító falvaktól kell tartani.

De maximum szúrós tekintetektől kell tartani.Nem a filmekben vagyunk...

Persze ha az anyós ülésen hagyod a laptopot és a telefont akkor felébredhet a c típusú állampolgárokban az ősi ösztön :D

2020. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni a szenzációhajhász médiának...
2020. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem kell Miskolcig menned. Kaposvár is elég ótvar hely, sok az ork errefelé.
2020. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tündék mar rég elköltöztek, a madarak nem mernek énekelni. Ork bandák cirkálnak szabadon, lopnak, ölnek, erőszakolnak, az égbolt szürke, a nyakadon érzed a gonosz jelenlétet. :\
2020. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyeneket ír, hogy pl. Abaújba már ne menj, az valójában járt is ott vagy csak a kurucinfón olvasottakat terjeszti?


Én végigjártam az Országos Kéktúrát és autóval is bebarangoltam a Cserehátot és Zemplént. Szükségszerűen érintettem cigány többsègű, igen szegény falvakat is. A világon semmilyen atrocitás nem ért, a kocsmákban, boltoknál szóba is elegyedtem gyakran a helyiekkel, akiknek a szavaiból ítélve valóban nem olyan vidék ez, ahová szívesen költözne az ember, azonban a vendéget mindig szívesen látják. Szóval aki a Mordor-analógiát elhiszi, rengeteg jó élménytől: gyönyörű tájaktól, építészeti és természeti látványossagok egész sorától fosztja meg magát.

2020. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
# 7 való igaz hogy lakni más mint keresztülutazni
2020. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!